Qaqwqwrqw

Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w Forge Bowl!

InnoForgers wraca do gry. Cal Rogers dołącza do graczy by wspierać ich wygrać w tegorocznym wydarzeniu Forge Bowl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa w Forge Bowl!
(Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

W grze Forge of Empires wraca Forge Bowl, który potrwa od 15 stycznia do 3 lutego 2019. Celem graczy jest osiągnięcie pola punktowego i przyłożenia, co prowadzi do otrzymania specjalnych nagród. Aby zaliczyć przyłożenie Wasze drużyny muszą zdobyć 80 jardów, spychając swoich przeciwników w kierunku nagrody. Będzie do tego potrzebna jakaś strategia! Wybierzcie najlepszą strategię do celu, zdobywając przy okazji niesamowite nagrody.

Aby rozpocząć grę, wybierzcie jednego zawodnika na polu, aby zbliżyć się do pola punktowego. Każdy z zawodników pozwala na zdobycie innych nagród. Każda zagrywka wymaga Piłek futbolowych, które można zdobyć z zadań. 30 zadań można ukończyć jedno po drugim, następnie będzie dostępne jedno zadanie dziennie aż do końca eventu. Każdego dnia można otrzymać także dodatkowe Piłki futbolowe za samo zalogowanie.

Każdy zdobyty jard liczy się do rankingu ligowego. Im wyższa liga, tym lepsza nagroda! Na koniec eventu, każdy z Graczy otrzyma dodatkową nagrodę specjalną w oparciu o ligę, do której udało mu się zakwalifikować. Naturalnie warto spróbować zająć jak najwyższą pozycję, aby zdobyć dodatkowe nagrody.

Qaqwqwrqw
Materiały prasowe
Podziel się

Pamiętajcie jednak, że nie jesteście sami. Wszyscy Gracze Forge of Empires z danego świata rywalizują między sobą o miejsca w tabeli ligowej. Oznacza to, że wymagania dla każdej ligi będą się zmieniały wraz z czasem trwania eventu. Upewnijcie się, ze zdobyliście wystarczająco jardów, aby nie spaść do niższej ligi.

Zagraj w Forge of Empires na Centrala Gier WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Qaqwqwrqw
Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw