Trwa ładowanie...
gry
24-06-2020 13:11

Poprowadź najbardziej nietypowy czołg w historii World of Tanks na PC!

Tylko do przyszłej środy specjalny tryb PvP ze Sturmtigerem!

Poprowadź najbardziej nietypowy czołg w historii  World of Tanks na PC!Źródło: materiały partnera
dbjiom7
dbjiom7

Notatka prasowa

Sturmpanzer VI Sturmtiger… na jego temat mówiło się dużo, społeczność chciała, aby dodać go do gry. Ze względu na unikatową charakterystykę tego działa pancernego nigdy nie trafiło ono do World of Tanks. Ale od czego są urodziny jak nie od odrobiny szaleństwa?

W akcie III obchodów 10. rocznicy World of Tanks na PC (kulminacja już w sierpniu!) przygotowaliśmy specjalny tryb, którego gwiazdą jest właśnie Sturmpanzer VI Sturmtiger. Od teraz do 24 czerwca weźcie udział w nietypowych walkach 10 na 10 na 5 mapach: Ensk, Widepark, Tundra, Mines i Airfield. A co jest w nich nietypowego? Oczywiście działo. Nierzadko zdarza się móc postrzelać z moździerza rakietowego o kalibrze 38cm atakując pociskami o wadze 350 kilogramów… Tak mocnego uderzenia jeszcze w World of Tanks nie było!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

“Sturmtiger to unikatowy przykład historii pojazdów bojowych. W prawdziwym świecie wyprodukowano 18 sztuk i był to dziwny twór dlatego też ciężko nam było go dodać do regularnej gry,” mówi Dmitriy Trofimov projektant World of Tanks. „Jego opancerzenie to coś pomiędzy poziomem VII I VIII, ale armata…Dość powiedzieć, że 38 cm to o 14cm więcej niż największe działo jakie obecnie mamy.”

Notatka prasowa

dbjiom7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dbjiom7
Więcej tematów