Trwa ładowanie...

Polski "Outriders" jedną z pierwszych gier na PS5 i Xbox Series X. Jest trailer

To świetna wiadomość. Póki co premiera PlayStation 5 i Xboxa Series X zapowiada się dość biednie, jeśli chodzi o listę nowych gier. Teraz wiemy, że zasili ją mocna produkcja AAA z Polski. To RPG shooter "Outriders" od studia People Can Fly.

Polski "Outriders" jedną z pierwszych gier na PS5 i Xbox Series X. Jest trailerŹródło: PCF
dn7owqg
dn7owqg

People Can Fly znacie pewnie dobrze, choć przez ostatnie lata było o nich cicho. Mistrzowie strzelanek z Warszawy zadebiutowali demonicznym "Painkillerem" w 2004 roku. Na międzynarodowe wody wypłynęli dzięki portowi na PC dwóch części "Gears of War", a potem autorskiej, znakomitego shootera "Bulletstorm" i równie autorskiego "Gears of War: Judgement".

Tymczasem już pod koniec 2020 roku ukaże się ich kolejna produkcja. O "Outriders" jeszcze nie można dużo pisać - embargo ustalone z dystrybutorem gry spadnie 13.02 o 21.30. Wcześniej będzie można też zobaczyć oficjalny stream z prezentacją gry, ale mam nadzieję, że wrażenia z całodziennej imprezy nie przepadną w konfrontacji z kuszącym materiałem wideo.

"Outriders" - co wiadomo?

Jak piszą twórcy, "Outriders" to RPG shooter. Ma skupić się na strzelaniu, ale w pozostałych warstwach zapewnić fabularne doświadczenie. Trafimy do odległej przyszłości na planetę Enoch, gdzie rozpoczyna się gruba jatka. W scenografii rodem z "Mad Maxa" i "Avatara" będziemy nie tylko walczyli, ale też badali sprawę tajemniczego sygnału.

"Outriders" ukaże się pod koniec 2020 roku na PS5, Xbox Series X i PC. Gra ukaże się też na PS4 i Xbox One. Obecnie znana jest tylko cena wersja na PC - Steam życzy sobie 249,28 zł za Edycję Deluxe "Hell’s Rangers Content Pack", zawierającą dodatkowe bronie i modyfikacje.

dn7owqg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dn7owqg
Więcej tematów