WP

Polski karabin automatyczny trafił do PUBG. Beryl M762 jest świetny

Do jednej z najpopularniejszych aktualnie gier "PlayerUnknown’s Battlegrounds" trafił polski karabin Beryl M762. Jego wprowadzenie wnosi spore zmiany do rozgrywki. To pierwsza Polska broń w tej grze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beryl M762 jest samoczynną bronią strzelecką indywidualną, dostosowaną do strzelania amunicją 7,62x39 mm
Beryl M762 jest samoczynną bronią strzelecką indywidualną, dostosowaną do strzelania amunicją 7,62x39 mm (Steam)
WP

Polski karabin otrzymał w grze "Playerunknown's Battlegrounds" oznaczenie "Beryl M762". Jest dopiero drugim karabinkiem szturmowym wykorzystującym amunicję 7,62 mm znajdowanym się bezpośrednio na każdej mapie. W dodatku ma znaczną przewagę nad pierwszą bronią tego typu - AKM.

Do nowej broni w "Playerunknown's Battlegrounds" można dołączyć uchwyty zwiększające statystyki broni. Dzięki temu broń korzystająca z amunicji 7,62 mm staje się śmiercionośną maszyną. Zarówno w trybie strzałów pojedynczych, jak i na pełnym automacie, z odpowiednim dodatkiem Beryl jest przerażająco skuteczny. Miło gra się z myślą, że broń polskiej produkcji jest tak dobra.

Czytaj też: Koniec Beryli w Wojsku Polskim. Ostatnia partia trafiła do Sił Zbrojnych RP

WP

Nowy Beryl M762 pojawia się na wszystkich mapach w grze, czyli Erangel, Miramar oraz Sanhok. Można do niego dołączyć wszystkie tłumiki/kompensatory odrzutu, uchwyt przedni pionowy lub lekki uchwyt oraz wszystkie magazynki. Może korzystać ze wszystkich celowników od kolimatorowych/holograficznych do lunety x6. Do broni nie dołączono żadnej dodatkowej kolby tylnej.

W porównaniu do AKM, Beryl mimo korzystania z takiego samego rodzaju amunicji, zadaje mniejsze obrażenia. Jednak dzięki większemu MV (prędkości wylotowej pocisku) strzela znacznie szybciej, co sprawia, że wydaje się być efektywniejszą bronią.

Beryla M762 można skrytykować za potężny rozrzut, czego nie da się zaprzeczyć. Jednak po dołączeniu uchwytu przedniego kątowego oraz kompensatora odrzutu, karabin jest do opanowania nawet podczas używania trybu automatycznego. I nawet na spore odległości (50-100m).

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP