Trwa ładowanie...

Pol’and’Rock Festival 2019. Autokar "Borderlands 3" zawiezie cię za darmo

Nie masz jak dojechać na Pol’and’Rock Festival 2019 w Kostrzynie nad Odrą? 1 sierpnia wsiądź do odjechanego autokaru "Borderlands 3" i pojedź na największe muzyczne wydarzenie w Polsce za darmo. Autokar znajdziesz w Warszawie na Placu Defilad 1 sierpnia o 8:45.

Pol’and’Rock Festival 2019. Autokar "Borderlands 3" zawiezie cię za darmoŹródło: Materiały prasowe
dq5er2s
dq5er2s

Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic i jeszcze nie wiesz jak dojechać na jeden z najważniejszych festiwali tego lata, mamy dobrą wiadomość. Polski wydawca gier komputerowych Cenega przygotował specjalny autokar, który za darmo zawiezie tam i z powrotem 50 fanów muzyki na Pol’and’Rock Festival do Kostrzyna nad Odrą. Aby mieć szansę na darmowy przejazd naszym autokarem, wyślij wiadomość o temacie „Pol’and’Rock Festival” na adres borderlands3@cenega.com i poczekaj na wiadomość zwrotną.

Decyduje kolejność zgłoszeń (stworzona będzie także lista rezerwowa). Na listę zapisujemy zarówno na przejazd z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą (1 sierpnia) jak i w przeciwnym kierunku (4 sierpnia). Dla osób która wyruszą z nami we wspólną podróż przygotowaliśmy również upominek w postaci maski z gry Borderlands 3.

A może potrzebujesz podwózki do Kostrzyna nad Odrą z Gorzowa Wielkopolskiego? Wypatruj naszego autokaru w okolicy dworca kolejowego. Przejazdy na trasie Gorzów Wielkopolski – Kostrzyn nad Odrą będą organizowane ad hoc i nie obowiązują na nią zapisy. Aby znaleźć aktualne informacje, dołącz do naszego wydarzenia pod tym adresem, gdzie będziemy na bieżąco informować o dodatkowych przejazdach.

Pol’and’Rock to ogromny DARMOWY letni festiwal muzyczny, a zarazem największy w Europie festiwal odbywający się pod gołym niebem. Festiwal organizowany jest przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy a jego mottem są "Miłość, Przyjaźń, Muzyka". Na każdym festiwalu Pol’and’Rock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Głównym tematem muzycznym festiwalu jest rock, ale reprezentowane gatunki mają niemal pełną gamę od folku przez eksperymenty do metalu. Ostatnie lata pokazały także reggae, muzykę elektroniczną, a nawet muzykę klasyczną.

Nie zwlekaj! Wyślij maila na borderlands3@cenega.com i razem udajmy się na ten najbardziej pozytywny festiwal na świecie!

dq5er2s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dq5er2s
Więcej tematów