Pojawiła się polska wersja Fallout: Nevada

Jeden z największych fanowskich modów z uniwersum Fallout doczekał się polskiej wersji. Gra zadebiutowała w 2015 roku i najpierw była dostępna tylko w języku rosyjskim. Po dwóch latach doczekała się tłumaczenia na język angielski, co pozwoliło na wersje w innych językach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nareszcie pojawiła się polska wersja Fallout of Nevada
Nareszcie pojawiła się polska wersja Fallout of Nevada (Youtube.com)
WP

Fallout of Nevada jest dość ciekawą produkcją, z którą warto się zapoznać. Jest to absolutnie nowa gra na podstawie, oczywiście, świata gier Fallout, jednak nie jest kalką ani sklejką z innych modów. Głowne aspekty Fallout of Nevada, takie jak fabuła, skrypty, dialogi, postaci, zadania i muzyka są całkowicie oryginalne. A wraz z nimi zostały też wygenerowane nowa mapa, zdarzenia losowe i duże lokacje do zbadania.

Od dnia premiery gra była dostępna wyłącznie w języku rosyjskim, skoro wydawcą Fallout of Nevada było właśnie rosyjskie studio Nevada Band. Po dwóch latach od debiutu mod nareszcie został przetłumaczony na język angielski przez grupę niezależnych tłumaczy. Dzięki temu Fallout of Nevada stał się dostępny dla graczy z całego świata, a także pozwoliło to na powstanie tłumaczeń na kolejne języki.

Polską wersję językową Fallout of Nevada opracowują przedstawiciele portalu Fallout Corner wraz ze grupą studentów UMCS. Na razie zostało przetłumaczono ponad 2 400 stron czystego tekstu – ewentualnie pod czas grania mogą jeszcze wystąpić błędy lub nie przetłumaczone dialogi, dlatego tłumaczenie nadal trwa.

WP

Przypomnimy, że dla instalacji Fallout of Nevada konieczne jest posiadanie Fallout 2. Dla tych graczy, którzy już mają Fallout 2, wystarczy tylko pobrać moda, a następnie zainstalować polską wersję językową.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP