Trwa ładowanie...
fallout
Iryna Kosheva
06-08-2018 10:17

Pojawiła się polska wersja Fallout: Nevada

Jeden z największych fanowskich modów z uniwersum Fallout doczekał się polskiej wersji. Gra zadebiutowała w 2015 roku i najpierw była dostępna tylko w języku rosyjskim. Po dwóch latach doczekała się tłumaczenia na język angielski, co pozwoliło na wersje w innych językach.

Pojawiła się polska wersja Fallout: NevadaŹródło: Youtube.com
d24vq83
d24vq83

Fallout of Nevada jest dość ciekawą produkcją, z którą warto się zapoznać. Jest to absolutnie nowa gra na podstawie, oczywiście, świata gier Fallout, jednak nie jest kalką ani sklejką z innych modów. Głowne aspekty Fallout of Nevada, takie jak fabuła, skrypty, dialogi, postaci, zadania i muzyka są całkowicie oryginalne. A wraz z nimi zostały też wygenerowane nowa mapa, zdarzenia losowe i duże lokacje do zbadania.

Od dnia premiery gra była dostępna wyłącznie w języku rosyjskim, skoro wydawcą Fallout of Nevada było właśnie rosyjskie studio Nevada Band. Po dwóch latach od debiutu mod nareszcie został przetłumaczony na język angielski przez grupę niezależnych tłumaczy. Dzięki temu Fallout of Nevada stał się dostępny dla graczy z całego świata, a także pozwoliło to na powstanie tłumaczeń na kolejne języki.

Polską wersję językową Fallout of Nevada opracowują przedstawiciele portalu Fallout Corner wraz ze grupą studentów UMCS. Na razie zostało przetłumaczono ponad 2 400 stron czystego tekstu – ewentualnie pod czas grania mogą jeszcze wystąpić błędy lub nie przetłumaczone dialogi, dlatego tłumaczenie nadal trwa.

d24vq83

Przypomnimy, że dla instalacji Fallout of Nevada konieczne jest posiadanie Fallout 2. Dla tych graczy, którzy już mają Fallout 2, wystarczy tylko pobrać moda, a następnie zainstalować polską wersję językową.

d24vq83
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24vq83
Więcej tematów