Trwa ładowanie...
d12wdfr

Pogromca Fortnite i Apex Legends? Darmowy Hyper Scape od Ubisoftu dostępny dla każdego

Hyper Scape jest już dostępny na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Pierwszy sezon dynamicznej strzelanki z gatunku battle royale został zatytułowany "Pierwsza zasada". Odpowiedź na "Fortnite" i "Apex Legends" od Ubisoftu zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hyper Scape od Ubisoftu dostępny za darmo na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One
Hyper Scape od Ubisoftu dostępny za darmo na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One (Materiały prasowe)
d12wdfr

Hyper Scape, czyli najnowsza produkcja od Ubisofu właśnie zadebiutowała na trzech platformach: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Darmowy tytuł typu battle royale ma być odpowiedzią na cieszące się ogromną popularnością produkcje: Call of Duty: Warzone, Fortnite, Apex Legends czy PUBG.

- Jesteśmy niezmiernie dumni z dzisiejszej premiery na PC, PS4 i Xbox One. Przez ponad dwa lata ciężko pracowaliśmy, aby osiągnąć ten kamień milowy i z przyjemnością możemy ujawnić, że to dopiero początek. Nasza dynamiczna miejska rozgrywka i niepowtarzalne rozszerzenie Crowncast dla Twitch gwarantują nowy sposób na grę i interakcję w gatunku battle royale - mówi Graeme Jennings, kierownik produkcji Hyper Scape.

Z okazji premiery, firma Ubisoft zaprezentowała nowy zwiastun. Można go objerzeć poniżej.

Sezon pierwszy zatytułowany "Pierwsza zasada" rozpoczyna się od głównego wątku fabularnego Hyper Scape. Gracze będą musieli rozwikłać zagadkę związaną z Prisma Dimensions. Pierwsza odsłona tytułu wprowadza odłamki pamięci, które gracze mogą zbierać, aby dowiedzieć się więcej o niektórych postaciach i wydarzeniach. W każdym tygodniu w świecie gry zostanie ukryty nowy odłamek pamięci. Oprócz tego, podczas pierwszego i kolejnych sezonów będą udostępniane komiksy rozszerzające fabułę produkcji.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Gra zajmuje od 8,5GB (Xbox One/PC) do 11,5GB (PlayStation 4).

Zobacz także: Night City Wire 2 - czego dowiedzieliśmy się na nowej prezentacji Cyberpunka 2077?

d12wdfr

Podziel się opinią

Share
d12wdfr
d12wdfr
Więcej tematów