Trwa ładowanie...

Podróż w App Store. Port z PlayStation 3 już dostępny

Kilka lat temu "Podróż" była jednym z najlepiej ocenianych niezależnych tytułów na PlayStation 3. Dzisiaj użytkownicy iPhonów i iPadów będą mogli na nowo odkryć grę, która teraz do kupienia jest w App Store.

Share
Podróż w App Store. Port z PlayStation 3 już dostępny
Źródło: Materiały prasowe
d1eqi9v

"Podróż" ("Journey") to oryginalna gra, w której nie uświadczymy typowej narracji i dialogów. Naszym celem jest przemierzanie pustyni, aby dotrzeć na szczyt widniejącej na horyzoncie góry. Gra ma minimalistyczną formę, ale zachęca do własnej interpretacji motywu podróży.

Niedawno "Podróż" dostępna była za darmo na Epic Games Store na PC, a teraz kolejni gracze będą mogli poznać piękno tworzonej opowieści. Gra dostępna jest już w App Store w cenie 23,99 zł. "Podróż" na iOS została wydana przez Annapurna Interactive, ale za port z PlayStation 3 odpowiadają twórcy - Thatgamecompany.

Warto nadmienić, że to nie jedyna gra tego studia, jaka została wydana na system iOS. W sprzedaży jest też "Sky: Children of the Light" tytuł ekskluzywny na urządzenia Apple, który również zbiera wysokie oceny.

Zobacz też: 10 najlepszych gier, w które zagrasz tylko na PS4

Czy warto zagrać w "Podróż"? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Mimo że sam gatunek jest coraz bardziej rozwijany, to "Podróż" wciąż oferuje niezwykłe doświadczenia. Nawet jeśli graliśmy już na PS3, to po tak długim czasie możemy inaczej doświadczyć opowieści i rozgrywki.

d1eqi9v

Podziel się opinią

Share
d1eqi9v
d1eqi9v
Więcej tematów