Trwa ładowanie...
gaming
27-07-2019 15:05

Podobieństwo w łowieniu w grze „Na Ryby” i prawdziwym życiu

Na Ryby jest najpopularniejszą grą o tematyce wędkarskiej. Z tej okazji chcieliśmy przybliżyć Wam najbardziej interesujące ciekawostki i ciekawe sekrety związanych z grą Na Ryby.

Share
Podobieństwo w łowieniu w grze „Na Ryby” i prawdziwym życiuŹródło: Materiały prasowe
d1g59bb

Wielu z Was na pewno nie raz zastanawiało się jakie tak naprawdę są podobieństwa i różnice między łowieniem na łonie natury, a w wirtualnej rzeczywistości. Pora przybliżyć ten temat!

Zarówno w prawdziwym jak i wirtualnym łowieniu bardzo duże znaczenie ma dobór odpowiedniego sprzętu. Poczynając od odpowiedniej wędki (spinningowej czy tradycyjnej), haczyka, żyłki kończąc na błystce i zanęcie. W grze Na Ryby masz dostęp do ponad 50 różnych wędek, 70 żyłek, 150 przynęt oraz 80 zanęt. Te liczby robią wrażenie!

Pora dnia, w której dane gatunki ryb są najbardziej aktywne, również wpływają na sukces w czasie łowienia w naturalnych warunkach. Również w grze Na Ryby gracze są najbardziej aktywni w różnych godzinach w ciągu dnia. Godziny poranne, koło 9 rano oraz późnowieczorne około 20 są porami, w których spotkasz najwięcej współgracz. Jednak nie martw się - na żadnym z łowisk w grze Na Ryby nie doświadczysz ścisku czy braku miejsca. W grze biorą udział miliony graczy na raz!

d1g59bb

Miejscem najczęściej odwiedzanym przez wędkarzy w grze Na Ryby to Zatoka Marlinów, gdzie można wyłowić przepiękne marliny. Gatunek ten jest znany z klasyki literatury - występował w książce “Stary człowiek i morze” Ernesta Hemingwaya. W Polsce, najpopularniejszymi gatunkami ryb są szczupaki, karpie, sumy oraz płocie. Wszystkie są również dostępne w grze Na Ryby!

d1g59bb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g59bb
d1g59bb
Więcej tematów