Podejmij wyzwanie i poprowadź swój własny klub sportowy w rozgrywkach ligowych

W grze Sports Manager zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie klubem i jego drużynami. Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo, na których przebieg gracz ma pełen wpływ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Podejmij wyzwanie i poprowadź swój własny klub sportowy w rozgrywkach ligowych
(SportsManager.pl)

Nic nie dostarcza takich emocji jak mecz przeciwko przyjaciołom i innym osobom, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami. W tej niezwykle interaktywnej grze, w której codziennie coś się dzieje, a społeczność jest bardzo zaangażowana, nie zabraknie takich wyzwań jak rozbudowa stadionu, podpisywanie umów ze sponsorem tytularnym, zatrudnianie specjalistów, dbanie o morale zawodników czy ruchy transferowe. Zaś nasze postępy są proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko wdrapiemy się na wymarzony szczyt.

SportsManager.pl
Podziel się

Co ważne, by grać w Sports Manager nie musimy ściągać żadnych plików - wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie. Inauguracyjnego nowego sezonu już za niecały miesiąc, w poniedziałek 8 maja. Warto już teraz dołączyć i rozpocząć treningi. aby uzyskać przewagę nad graczami, którzy zdecydują się na karierę menedżera klubu wielosportowego w późniejszym czasie.

Zagraj za darmo pod adresem sportsmanager.wp.pl.

Marcin Lewandowski
SportsManager.pl

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.