Trwa ładowanie...

Podejmij wyzwanie i poprowadź swój własny klub sportowy w rozgrywkach ligowych

W grze Sports Manager zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie klubem i jego drużynami. Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo, na których przebieg gracz ma pełen wpływ.

Podejmij wyzwanie i poprowadź swój własny klub sportowy w rozgrywkach ligowychŹródło: SportsManager.pl
d1kufoj
d1kufoj

Nic nie dostarcza takich emocji jak mecz przeciwko przyjaciołom i innym osobom, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami. W tej niezwykle interaktywnej grze, w której codziennie coś się dzieje, a społeczność jest bardzo zaangażowana, nie zabraknie takich wyzwań jak rozbudowa stadionu, podpisywanie umów ze sponsorem tytularnym, zatrudnianie specjalistów, dbanie o morale zawodników czy ruchy transferowe. Zaś nasze postępy są proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko wdrapiemy się na wymarzony szczyt.

SportsManager.pl
Źródło: SportsManager.pl

Co ważne, by grać w Sports Manager nie musimy ściągać żadnych plików - wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie. Inauguracyjnego nowego sezonu już za niecały miesiąc, w poniedziałek 8 maja. Warto już teraz dołączyć i rozpocząć treningi. aby uzyskać przewagę nad graczami, którzy zdecydują się na karierę menedżera klubu wielosportowego w późniejszym czasie.

Zagraj za darmo pod adresem sportsmanager.wp.pl.

Marcin Lewandowski
SportsManager.pl

d1kufoj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kufoj
Więcej tematów