Po 9 latach Red Faction: Guerrilla powraca na PlayStation i Xbox

Red Faction: Guerrilla zadebiutowała na rynku w 2009. W marcu tego roku ogłoszono, że wkrótce ukaże się nowa wersja gry pod nazwą Re-Mars-tered. Wczoraj właśnie odbyła się premiera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po 9 latach Red Faction: Guerrilla powraca na PlayStation i Xbox
(Materiały prasowe)
WP

Fani Red Faction mają prawo być zadowoleni. W Re-Mars-tered producenci odświeżyli grafikę, poprawili oświetlenie, cienie oraz tekstury, a także zajęli się wsparciem dla rozdzielczości 4K. Oprócz tego gra proponuje tryb multiplayer – można łączyć się sieciowo i rywalizować z innymi graczami. Nowa odsłona dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej na Xbox One, PlayStation 4 i zwykłych komputerach.

Fabuła Re-Mars-tered toczy sie 50 lat przed wydarzeniami z pierwszej części Red Faction (wydanej w 2001). Gracze, podobnie jak wcześniej, wcielą się w powstańca, który walczy z Earth Defense Force. Podstawę gry stanowią zadania i misje, którym często towarzyszą liczne i ogromne zniszczenia. Można zaobserwować to w zwiastunie.

WP

Ciekawe jest, że część graczy może otrzymać Re-Mars-tered za darmo. Jeśli mieli oryginalną wersję w swojej bibliotece Steam, to wznowioną dostaną automatycznie. Dla wszystkich pozostałych cena wynosi 69,99 zł.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP