Trwa ładowanie...
d2os0qu
Informacja prasowa
Wiadomości

PlayStation VR to źródło największej możliwej dawki emocji – 5 najbardziej angażujących gier w wirtualnej rzeczywistości

Mówi się, że o gustach nie powinno się rozmawiać, jednak to właśnie zróżnicowane potrzeby graczy sprawiły, że PlayStation VR ma w swojej bibliotece ponad 240 gier i wrażeń. Gry przygodowe, horrory, wyścigi i wiele, wiele innych produkcji, które swoim poziomem immersji potrafią przekonać nawet najbardziej zatwardziałych przeciwników wirtualnej rzeczywistości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PlayStation VR to źródło największej możliwej dawki emocji – 5 najbardziej angażujących gier w wirtualnej rzeczywistości
(Materiały prasowe)
d2os0qu

Ostatnie miesiące przyniosły wiele ciekawych premier, które zebrały znakomite oceny recenzentów i okazały się hitem sprzedażowym wśród posiadaczy gogli do wirtualnej rzeczywistości. Kupując PlayStation VR, warto zainteresować się takimi tytułami jak:

ASTRO BOT Rescue Mission – jedyna w swoim rodzaju misja ratunkowa

Przygoda niepodobna do innych – w tym cenionym przez krytyków tytule, wszyscy chętni wyruszają ze swoim kumplem robotem na ratunek jego przyjaciołom. Ruszając głową, gracze mogą rozglądać się dokoła, nad platformami i pod nimi, prowadząc Astro Bot do jego znajomych w potrzebie. Kontroler DualShock 4 zamienia się w uniwersalne narzędzie do walki ze złymi facetami i gigantycznymi bossami w grze platformowej, w której gracz jest równie aktywny, co Astro Bot.

d2os0qu

Firewall Zero Hour – zostań płatnym najemnikiem i realizuj wyznaczone cele

Firewall Zero Hour to strategiczny FPS, w którym gracze muszą korzystać z pracy zespołowej i arsenału sprzętu, aby zdobyć lub zabezpieczyć bazę danych z cennymi informacjami. W tej dynamicznej grze drużynowej liczy się przede wszystkim współpraca. Wybierać można spośród 12 doświadczonych najemników charakteryzujących się unikatowym uzbrojeniem, które można ulepszać wraz z rozwojem profilu gracza. Najnowszy tytuł studia First Contact Entertainment wykorzystuje w pełni moc PlayStation VR i rzuca graczy w sam środek każdej operacji, z widokiem w 360 stopniach na całą strefę walk. Dzięki dźwiękowi 3D można usłyszeć każdy ruch wroga, a pełna wolność poruszania się pozwoli szybko realizować założone decyzje taktyczne. Aby zyskać jeszcze większą przewagę na polu bitwy gracze mogą skorzystać z precyzyjnego śledzenia kontrolera celowniczego PlayStation Aim i odpowiednio wymierzyć każdy strzał.

Gran Turismo Sport – zasiądź za kółkiem najszybszych samochodów na świecie

Pierwsza gra z serii Gran Turismo na PlayStation 4, Gran Turismo Sport, wynosi symulatory jazdy na zupełnie nowy poziom dzięki niesamowitej, nieosiągalnej jak dotąd grafice. Najnowsza odsłona serii daje graczom szansę na rozwinięcie wirtualnej, motoryzacyjnej kariery dzięki zaawansowanemu systemowi rywalizacji sieciowej na PlayStation 4. Dzięki zróżnicowanemu systemowi klas każdy gracz, niezależnie od umiejętności, ma szansę zostać legendą pierwszych na świecie sieciowych mistrzostw certyfikowanych przez Federation Internationale de l’Automobile.Gran Turismo Sport zawiera nowe oraz usprawnione tryby gry, przeznaczone zarówno dla początkujących graczy, stawiających pierwsze kroki w świecie Gran Turismo, jak i zatwardziałych weteranów, gotowych na rozpoczęcie profesjonalnej kariery wyścigowej. Dzięki dostępowi do ponad setki różnych samochodów i wszystkich torów w grze offline, gogle PlayStation VR pozwalają graczom na całkowite zanurzenie się w świecie Gran Turismo Sport. Kiedy połączymy wirtualną rzeczywistość ze sterowaniem przy pomocy kierownicy, wrażenia z jazdy będą łudzące podobne do tych, które odczuwam faktycznie siedząc za kółkiem. Tryby dla PlayStation VR w Gran Turismo Sport to jedne z najintensywniejszych przeżyć jaką potrafią dostarczyć gogle Sony.

d2os0qu

Ace Combat 7 – zostań pilotem ulubionego samolotu myśliwskiego

Ace Combat 7: The Skies Unknown umieszcza w kokpicie najbardziej zaawansowanych technologicznie bojowych samolotów, dostarczając dzięki temu wrażeń na najwyższym poziomie. Gra wyróżnia się widowiskowymi starciami w powietrzu z niesamowicie intensywnym tempem walki i w realistycznej oprawie graficznej. W ręce graczy zostanie oddany wachlarz autentycznych i futurystycznych samolotów, niesamowicie wciągająca kampania fabularna, a nawet loty w wirtualnej rzeczywistości! Czerpiąc jak najwięcej z możliwości PlayStation 4 Pro, Ace Combat 7: The Skies Unknown zachwyca graczy ewolucją silnika graficznego. Jednak niezapomnianych wrażeń dostarczają ekskluzywne misje dla PlayStation VR. Widok w 360 stopniach sprawia, że gracz może poczuć się jak w środku kokpitu samolotu. Połączenie wieloletniej marki i możliwości PlayStation VR dostarcza wrażeń, których nie da się tak szybko zapomnieć.

Blood and Truth – wyczekiwany powrót mrocznego Londynu

Najnowsze dzieło SIE London Studios to kontynuacja historii, którą poznaliśmy w świetnie przyjętym London Heist, co pokazuje, że Sony Interactive Entertainment ciągle chce rozwijać swoją najmłodszą platformę, rozbudowując portfolio o kolejne interesujące gry. W nadchodzącym tytule, na graczy czekać będą brutalne starcia w mrocznym, efektownym półświatku brytyjskiej stolicy. Jako żołnierz elitarnych sił specjalnych, Ryan Marks, gracze wyruszą w desperacką misję, aby ocalić rodzinę z rąk bezwzględnego władcy przestępczego podziemia. PS VR pozwala poczuć wibracje broni, przeładowywać ją obiema rękami, tak jakby rzeczywiście leżała w dłoniach, i naciskać spust w realistyczny sposób. Wielokulturowa społeczność o wyjątkowym uroku, będącą kwintesencją współczesnego Londynu oraz niesamowita ścieżka dźwiękowa stanowiąca połączenie klasycznej muzyki filmowej i londyńskiego undergroundu idealnie uzupełniają klimat Blood and Truth . Przy użyciu PS Move będzie można roznieś każdego, kto zechce nam przeszkodzić, odkrywając jednocześnie pełne emocji tajemnice jako bohater niesamowitej historii inspirowanej grą „The London Heist” z PlayStation VR Worlds.

d2os0qu

PlayStation VR Mega Pack – idealny początek przygody z wirtualną rzeczywistością

Jesienią 2018 roku, Sony Interactive Entertainment wyszło naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i wprowadziło do sprzedaży pakiet PS VR Mega Pack – całkowicie nowy zestaw zawierający wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygód w wirtualnej rzeczywistości! Ta niesamowita oferta jest dostępna u wybranych partnerów handlowych.

W skład pakietu wchodzą:

• PlayStation VR
• PlayStation Camera
• 5 interesujących gier – w tym ceniona przez krytyków ASTRO BOT Rescue Mission™, tocząca się w szaleńczym tempie WipEout™ Omega Collection, przygoda w otwartym świecie The Elder Scrolls V: Skyrim VR, emocjonujący DOOM VFR i pięć fantastycznych przygód PlayStation VR Worlds

d2os0qu

Podziel się opinią

Share

d2os0qu

d2os0qu