Trwa ładowanie...
d43ginq

PlayStation Plus w listopadzie. Sony już ujawniło ofertę

Dopiero zaczął się październik, a Sony już ogłosiło, jakie gry pojawią się w PlayStation Plus w listopadzie. I wydaje się, że oferta przebija tę przygotowaną na ten miesiąc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PlayStation Plus w listopadzie. Sony już ujawniło ofertę
(Materiały prasowe)
d43ginq

PlayStation Plus, podobnie jak Xbox Live Gold na konsolach Microsoftu, to przepustka do grania w sieci na PlayStation 4. Żeby jednak osłodzić opłacanie abonamentu, Sony subskrybentom co miesiąc oferuje darmowe gry - i to nie tylko na PS4, bo PlayStation Plus to także produkcje na PlayStation 3 i PlayStation Vita.

PlayStation Plus w październiku

W tym miesiącu PlayStation Plus to "Friday the 13th: The Game", "Laser League" i "Wiedza to Potęga" na PS4, "The Bridge" (PS4, PS3 i PS Vita), "Master Reboot" (PS3), "Rocketbirds 2: Evolution" (PS4, PS Vita) i "2064: Read Only Memories". Gry można pobierać od wtorku. Po naprawdę mocnym wrześniu październikowa oferta mogła rozczarowywać. Ale spokojnie - to tylko chwilowa zadyszka. W listopadzie zanosi się na powrót do formy.

d43ginq

PlayStation Plus w listopadzie

Sony już ujawniło gry, które będą dostępne w ramach PlayStation Plus w listopadzie na PlayStation 4. Czyżby w ten sposób gigant chciał uspokoić tych, dla których w październiku nie było nic ciekawego? Jeśli rzeczywiście tak było, to można przypuszczać, że cel uda się osiągnąć. Gry są naprawdę porządne.

PlayStation Plus w listopadzie to polska odświeżona strzelanina "Bulletstorm: Full Clip Edition" i jedna z części kultowej japońskiej serii - "Yakuza Kiwami". A konkretnie odświeżona pierwsza odsłona. Mnie szczególnie cieszy obecność "Yakuzy" - słyszałem wiele pozytywnych opinii o cyklu, więc będzie okazja, by za niewielkie pieniądze móc zacząć przygodę. A do tego dojdzie jeszcze świetny polski "Bulletstorm". To strzelanina stawiająca na możliwie jak najbardziej efektowne eliminowanie wrogów. Im w bardziej szalony sposób to zrobimy, tym lepiej.

Informacje o grach w listopadowej ofercie PlayStation Plus zamieszczono na stronie PlayStation, więc trudno podejrzewać, by była to pogłoska. Za to nie wiemy, czy oferta dotyczyć będzie także Europy, bo szczegóły dotyczyły amerykańskiej wersji Plusa.

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq