WP

PlayStation Plus: gry sportowe i sandboksy w styczniowej ofercie

Jak co miesiąc, abonenci PlayStation Plus otrzymają darmowe gry. W styczniowej ofercie znalazły się stosunkowo nowe gry. I o ile wcześniej zdarzały się naprawdę smakowite kąski, oferta na początek 2019 roku należy do kategorii "szału nie ma".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Steep"
"Steep" (Materiały prasowe)
WP

Co nie zmienia faktu, że niektóre osoby skuszą się na oferowane produkcje. Bo dlaczego nie? W końcu są za darmo, więc dla abonentów to zawsze pewna gratka. Sprawdźmy zatem, co oferuje Sony.

Pierwszą grą jest "Steep" z 2016 roku. To gra sportowa, skupiająca się na typowo śnieżnych rozrywkach. Gracz bierze udział w zawodach z różnych dyscyplin sportów zimowych: narciarstwie alpejskim, lotach wingsuit, snowboardingu czy szybowaniu paralotnią. "Steep" spotkało się ze średnimi recenzjami, uzyskując średnią 71 na serwisie Metacritic. Czy zasłużenie, warto sprawdzić samemu.

Kolejną grą w zestawie jest "Portal Knights". Autorem jest studio Keen Games, znane głównie z hack'n'slasha Sacred 3. "Portal Knights" to gra czerpiąca pełnymi garściami z różnych gatunków i stylów. Wygląda jak "Minecraft", oferuje widok z perspektywy trzeciej osoby, do tego jest przyprawiona elementami craftingu i survivalu. Gra z 2017 roku ma taką samą średnią ocen nan Metacritic, co "Steep". Ale baśniowa stylistyka i połączenie lubianych współcześnie mechanik każe zwrócić na nią uwagę.

WP

Oprócz tego w ofercie abonamentowej znajdą się takie tytuły, jak Amplitude (PS3), Zone of the Enders HD Collection (PS3), Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS4 i PS Vita), Super Mutant Alien Assault (PS Vita). Oferta będzie dostępna od noworocznego wtorku.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP