Trwa ładowanie...

PlayStation ma pomysł, jak przyciągnąć dużo osób przed ekran

A pomysł ten nazywa się PlayLink. To nowy system, który szczęśliwie nie wymaga kupowania żadnych dodatkowych urządzeń. Nawet dodatkowych padów. Wystarczą smartfony albo tabelety każdego z graczy.

Share
PlayStation ma pomysł, jak przyciągnąć dużo osób przed ekran
Źródło: PlayStation
dllf4ex

PlayLink zawitał niedawno wraz z grą "To jesteś ty". Za tym niefortunnym tytułem kryje się sympatyczne "party game", w którym odpowiadamy na raczej żartobliwe pytania, dotyczące każdego z graczy. Idealne na luźne spotkanie z dobrymi znajomymi. Teraz Sony atakuje z kolejnymi produkcjami - dziś do obiegu wchodzą jeszcze trzy.

Najciekawszą jest zdecydowanie quiz "Wiedza to potęga" dla maks. 5 osób. To niby tylko gra o szybkim odpowiadaniu na pytania, ale w sytuacji towarzyskiej staje się mocno emocjonująca i zabawna. Liczę, że będzie to kolejny hit po świetnym "Buzzie" z PlayStation 2, którego z niewiadomych przyczyn Sony porzuciło. Mniej tylko przekonują mnie zapowiadane patenty na spowalnianie przeciwnika.

Kolejna gra to "SingStar Celebration". Tu innowacji jest najmniej, to po prostu klasyczne karaoke, tylko śpiewamy do mikrofonów w smartfonie. Tu pośpiewamy już nawet w 8 osób. Lepiej zapowiada się "Ukryty plan" od twórców... "Until Dawn". W maksymalnie 5 osób rozwiązujemy kryminalną zagadkę mordercy, ale każdy może rozpracowywać samodzielnie inny wątek. Dzięki temu za każdym razem przebieg może być inny. Brzmi fajnie. I do tego wygląda niczego sobie - jak widać na drugim obrazku powyżej.

Gry oddzielnie lub komplet 4, razem z "To jesteś ty", można kupić od dziś w sklepach lub PS Store.

dllf4ex

Podziel się opinią

Share
dllf4ex
dllf4ex
Więcej tematów