Trwa ładowanie...
d2ellzc

PlayStation 4. Gameplay z gry Desperados 3

Podczas targów Gamescom w Kolonii zaprezentowano 20-minutową rozgrywkę z nadchodzącej gry "Desperados 3". To nawiązująca do klasyki gatunku "Commandos" gra umiejscowiona w realiach dzikiego zachodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Isabelle Moreau to nowa postać w rodzinie Desperados
Isabelle Moreau to nowa postać w rodzinie Desperados (THQ Nordic)
d2ellzc

Seria Desperados to gry strategiczne czasu rzeczywistego, w których gracz kontroluje małym ale wyspecjalizowanym oddziałem. Każda misja zmusza gracza do inteligentnego zaplanowania i przeprowadzenia akcji w obliczu przeważających sił przeciwnika i mocno ograniczonych narzędzi. Z tego powodu zarówno seria Desperados jak i Commandos, na której się wzoruje, są jest wciągająca, a zarazem satysfakcjonująca.

Wideo pokazuje 20 minut rozgrywki i skupia się na nowej postaci Isabelle Moreau. Kobieta pochodzi z Noweg Orleanu, gdzie poznała i opanowała czarną magię voodoo. Teraz może ją wykorzystywać np. do przejmowania umysłów i kierowania ludźmi lub łączenia dwóch umysłów ze sobą niewidzialnym więzem. Tak połączone osoby będą odczuwać te same efekty niezależnie od tego, która z nich faktycznie będzie na nie wystawione. W skrócie, jeśli jednej z połączonych poderżnie się gardło, to druga też padnie martwa. Gra "Desperados 3" ma ukazać się na PC i konsole pod koniec 2019.

d2ellzc

Zobacz też: CD Projekt warty więcej niż wielkie spółki. PGE i KGHM daleko w tyle

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2ellzc

d2ellzc
d2ellzc