Trwa ładowanie...
dwa9hkq

Planeta Chillwagon przeludniona. Ogromne zainteresowanie płytą

Debiutancka płyta Chillwagonu już niebawem. Jednym z elementów promocyjnych wydawnictwa jest gra, którą fani muszą przejść, aby móc zamówić album. Ogromne zainteresowanie projektem sprawiło, że na planecie grupy doszło do przeludnienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Planeta Chillwagonu zmaga się z przeludnieniem
Planeta Chillwagonu zmaga się z przeludnieniem (Materiał prasowy)
dwa9hkq

Projekt owiany tajemnicą, popularni artyści biorący w nim udział oraz jedynie 15 tysięcy limitowanych egzemplarzy - to wszystko sprawia, że preorderowi debiutanckiego albumu grupy stworzonej przez rapera Borixona towarzyszy niezwykle duże zainteresowanie. Z zapowiedzi członków projektu wynika, że płyta Chillwagonu będzie czymś, czego na polskiej scenie muzycznej jeszcze nie było.

Ruszyła gra Chillwagonu. Problemy z przeludnieniem na stronie

5 listopada, po północy została uruchomiana strona wraz z grą od Chillwagonu. Dopiero po jej przejściu, słuchacze otrzymają kod, za pomocą którego będą mogli zamówić krążek ekipy Borixona. Skład reklamuje ją jako "najtrudniejszą grę na świecie".

dwa9hkq

Po wejściu na stronę chillwagonthegame.com internauci są informowani o tym, że planeta Chillwagonu jest obecnie przeludniona i aby rozpocząć grę muszą poczekać około 5 minut.

Komunikat na planecie Chillwagonu Materiał prasowy
Komunikat na planecie Chillwagonu

Czytaj także: Netflix się psuje. Miała być rewolucja, wychodzą stare problemy

Wczoraj z powodu przeludnienia strona kompletnie nie działała, a fani mogli przeczytać komunikat o trwających pracach nad naprawą problemu. Wygląda na to, że zainteresowanie płytą jest naprawdę ogromne.

Aby zamówić płytę, trzeba najpierw przejść gre Materiał prasowy
Aby zamówić płytę, trzeba najpierw przejść gre

Za fizyczną wersję limitowanego krążka trzeba będzie zapłacić 130 złotych. Zamówione przesyłki powinny trafić do fanów grupy najpóźniej 6 grudnia.

Chillwagon to projekt muzyczny Borixona, w którego skład aktualnie wchodzą Żabson, ReTo, Kizo, ZeTha i Qry.

Zobacz także: Nóż znanego szefa kuchni kupiony na 230 tysięcy dolarów. Rekordowe kwoty na aukcji

dwa9hkq

Podziel się opinią

Share

dwa9hkq

dwa9hkq
Więcej tematów