Trwa ładowanie...
dkxzog4

Pixel Heaven przesunięte. Największe święto retro gier i sprzętów w październiku 2020

Pixel Heaven na dobre wpisało się w krajobraz polskich imprez growych i komputerowych. Amigi, Atari, NES-y, niezależni twórcy gier, sklepy z koszulkami, tłumy zarówno młodych graczy, jak i rodziców z dziećmi. Z powodu koronawirusa PH 2020 zostało przesunięte na jesień.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pixel Heaven z nową datą. Nasza redakcja na pewno tam będzie!
Pixel Heaven z nową datą. Nasza redakcja na pewno tam będzie! (WP.PL, Fot: Piotr Urbaniak)
dkxzog4

"Z uwagi na sytuację na świecie wywołaną zagrożeniem i zachorowaniami spowodowanymi przez koronawirusa (COVID-19), organizator Międzynarodowego Festiwalu Gier Pixel Heaven 2020 po konsultacjach z Wystawcami i Partnerami podjął decyzję o zmianie terminu całego wydarzenia" - pisze Robert Łapiński, organizator imprezy.

Międzynarodowy Festiwal Gier Pixel Heaven 2020 i towarzyszące mu wydarzenia, odbędą się w dniach 2-4 października 2020 w Halach MIŃSKA 65 w Warszawie.

Zobacz też: Pixel Heaven 2019 – relacja. Niebo jest tam gdzie piksele

dkxzog4

"Włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii w organizację wydarzenia na najwyższym poziomie i zrobimy wszystko, aby impreza w nowym terminie spełniła oczekiwania naszych Partnerów, Wystawców i Gości" - dodaje Łapiński.

Co ważne, zmiana terminu wydarzenia nie wpływa na ważność złożonych zamówień i rezerwacji stoisk, zawartych umów partnerskich i medialnych, a także kart wstępu dla gości. Więcej informacji na stronie wydarzenia.

dkxzog4

Podziel się opinią

Share

dkxzog4

dkxzog4