Trwa ładowanie...
d16cfch

Piłkarskie mistrzostwa jednak się odbędą! Wirtualnie.

Marzec 2020 roku nie jest czasem pozytywnych wiadomości tak dla świata, jak i dla sportu. Z uwagi na bieżące wydarzenia, najważniejsze imprezy i najbardziej wyczekiwane premiery są przekładane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piłkarskie mistrzostwa jednak się odbędą! Wirtualnie.
(Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)
d16cfch

Artykuł sponsorowany

Za tydzień na ekranach kin miał zagościć najnowszy film o przygodach słynnego agenta 007 o wielce wymownym tytule “No time to die”, lecz zobaczymy go dopiero w listopadzie tego roku. Może. Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej odbędą się w 2021 roku, podobnie jak Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Liga Mistrzów, mecze NBA i inne najważniejsze rozgrywki zostały zawieszone, zaś ludzie, przynajmniej ci odpowiedzialni, tkwią w domach, zachodząc w głowę, jak nie umrzeć z nudów. Odpowiedzią na to pytanie dla wielu osób jest rewelacja ostatnich lat - FootballTeam. Dołącz do grona ponad 200 000 zarejestrowanych graczy i rywalizuj o najważniejsze trofea wraz z zespołem, który stworzony będzie z realnych zawodników!

d16cfch

Czym jest FootballTeamFootballTeam?

FootballTeam to darmowa gra przeglądarkowa, w której mamy możliwość wcielić się w piłkarza i kierować jego poczynaniami. Jako gracz w FootballTeam trenujemy, uczymy się tricków, które potem wykorzystujemy w pojedynkach, zdobywamy coraz mocniejszy sprzęt, by pewnego dnia dołączyć do najlepszego klubu i walczyć o najwyższe trofea. Zupełnie jak w prawdziwym życiu z tą różnicą, że nie musimy wychodzić z domu.
Gra jest pełna rywalizacji, dzięki czemu dzisiaj po ponad dziesięciu latach obecności na rynku FootballTeam urasta na potęgę polskiej i światowej sceny symulatorów sportowych.

Aktualizacja FootballTeam 1.9
Podczas gdy świat drży w strachu przed groźnym wirusem, twórcy gry FootballTeam nie ustają w wysiłkach, by umilić Wam ten trudny czas. Wraz z końcem sezonu została wprowadzona aktualizacja, która wnosi wiele pozytywnych zmian do rozgrywki.

Superliga FootballTeam
Gdziekolwiek mamy do czynienia z rywalizacją, chcemy wiedzieć, kto jest najlepszy z najlepszych. Po wprowadzeniu rozgrywek Superligi będzie to możliwe także w FootballTeam.
Superliga skupiać będzie osiem najmocniejszych zespołów w całej grze pod względem OVR - ogólnej siły. Drużyny rozegrają między sobą po cztery mecze w sezonie.
Udział w Superlidze zagwarantuje im miejsce w Turnieju Mistrzów FootballTeam. Pozostałe osiem miejsc uzupełnią triumfatorzy lig krajowych - pierwsze i drugie miejsce w lidze

Artykuł sponsorowany

d16cfch

Podziel się opinią

Share

d16cfch

d16cfch