Trwa ładowanie...

Piłkarskie emocje oraz wsparcie dla nowych graczy w najświeższej aktualizacji do gry Crossout!

Twórcy postapokaliptycznej gry akcji Crossout z Targem Games i Gaijin Entertainment zaprezentowali najnowszy dodatek zatytułowany „Wasteland Cup”. Wprowadza on m.in. specjalne wydarzenie dedykowane fanom piłki nożnej, nową mapę do rozgrywek PvP oraz poprawki do już wcześniej dostępnych plansz, a także istne zmiany, dzięki którym początkującym graczom będzie łatwiej zacząć swoją przygodę z Crossout.

Piłkarskie emocje oraz wsparcie dla nowych graczy w najświeższej aktualizacji do gry Crossout!Źródło: WP.PL
dmfwz2a

Steel Championship”, gdyż tak nazwano nowe wydarzenie w Crossout, to piłkarskie mistrzostwa w nietypowym stylu. Gracze zasiądą za sterami specjalnie przygotowanych pojazdów,
uzbrojonych w harpuny i ruszą do walki w trzyosobowych drużynach. Broń typowa dla poławiaczy ogromnych morskich zwierząt posłuży w tym wypadku do polowania na wielką, stalową piłkę.

Aby zdobyć punkt dla swojej drużyny, po ustrzeleniu jej zawodnik musi pociągnąć ją w kierunku bramki oponentów. Podczas mistrzostw gracze nie mogą niszczyć pojazdów przeciwników, więc o zwycięstwie zdecyduje ilość zdobytych goli. Każde zwycięstwo to szansa na nagrody i wyższe miejsce w rankingu. Wydarzenie potrwa aż do 14 sierpnia. Do tego czasu można także nabyć tematyczny zestaw „Third Time”. W jego skład wchodzi opancerzony pojazd „Fan Van” i unikatowe piłkarskie dekoracje.

Do Crossout wprowadzono także pewne rozwiązania, które mają na celu ułatwienie początkowej fazy gry wszystkim nowym graczom. Seria questów pozwoli lepiej zrozumieć poszczególne elementy rozgrywki i opanować podstawowe umiejętności, które są istotne dla późniejszych sukcesów w Crossout. Aby dać więcej możliwości przy tworzeniu pierwszego wozu bojowego, zwiększona została maksymalna ilość części, w którą pojazd może być wyposażony. Początkujący gracze szybciej zdobędą także dostęp do lekkiej kabiny „Sprinter”.

dmfwz2a

Dodatkowo, aktualizacja „Wasteland Cup” wprowadza nową mapę do trybu PvP – „Crater”. Jej centralnym punktem jest ogromne zagłębienie powstałe w wyniku katastrofy statku kosmicznego. Została ona zaprojektowana jako wielkich rozmiarów arena, na której gracze będą mieli świetną widoczność z każdego miejsca. Twórcy wprowadzili także niezbędne poprawki i usprawnienia na już dostępnych mapach: „Broken Arrow”, „Ship Graveyard”, „El Diablo Gorge” i „Lost Coast](https://centralagier.wp.pl/Crossout/graj)”.

dmfwz2a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dmfwz2a
Więcej tematów