Qaqwqwrqw

Pierwszy tydzień w Spodku za nami!

Dobiegł końca pierwszy tydzień IEM Katowice 2018. Mogliśmy oglądać zmagania w następujących dyscyplinach: "Dota 2", "PUBG" oraz "CS:GO" w żeńskim wydaniu. Niestety, w tym roku wielkimi nieobecnymi byli zawodnicy "League of Legends".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia "bullet girl" Kurzyńska (pierwsza od prawej)
Julia "bullet girl" Kurzyńska (pierwsza od prawej) (WP.PL)
Qaqwqwrqw

Na głównej scenie katowickiego Spodka rozgrywany był ESL ONE Katowice 2018 w grę "Dota 2". W wielkim finale zagrały drużyny Virtus.pro i Vici Gaming. Rosyjsko-ukraińska drużyna wygrała ze swoimi przeciwnikami z Chin 3:1 i zdobyła 400 000 dolarów

W "PUBG" odbył się turniej PUBG Invitational, w którym wygrał zespół AVANGAR. Rosyjsko-kazachska drużyna zwyciężyła z 75 punktami przewagi z Optic Gaming. W tym turnieju pula nagród nie dorównywała "Docie 2", zwycięzca zdobył 25 000 dolarów.

Do finału w Intel Challenge Katowice 2018 w "CS:GO" dywizji żeńskiej udało się dojść polskiej zawodniczce Julii "bullet girl" Kurzyńskiej. Niestety, wraz ze swoją drużyną Squared Prospects poległy w finale, przegrywając z Teamem Dignitas 0:2. Podobnie jak w przypadku "PUBG", zwycięska drużyna otrzymuje 25 000 dolarów. Teraz czekamy na kolejny weekend w Spodku: "CS GO" i "Starcraft 2" w wydaniu światowym.

Qaqwqwrqw
Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw