Qaqwqwrqw

Pierwszy trailer "Fear the Wolves". Battle royale w klimacie ruin Czarnobyla

W sieci pojawił się zwiastun gry "Fear the Wolves", gry battle royale w stylu "S.T.A.L.K.E.R.". Jest to sieciowa strzelanka wprowadzająca graczy w klimat Czarnobyla.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Fear the Wolves" będzie grą battle royale
"Fear the Wolves" będzie grą battle royale (Youtube.com)
Qaqwqwrqw

"Fear the Wolves" zostało zapowiedziane w lutym tego roku. To sieciowa strzelanka typu battle royale, pełna klimatu postapokaliptycznego, przypominająca trochę grę "S.T.A.L.K.E.R.". Studio Vostok Games we współpracy z firmą Focus Home Interactive przedstawiły właśnie pierwszy trailer "Fear the Wolves".

2,5 minutowy filmik przedstawia sceny z gry, przesiąknięte destrukcją i wrogością ze wszystkich stron. Wszędzie coś wybucha, słychać strzały, wokół dzieją się dziwne anomalie czy biegają stada wilków. Oprócz tego pokazano nam jak będzie wyglądać początek gry, nie różni się niczym od typowych gier battle royale.

Qaqwqwrqw

Co zdecydowanie wyróżnia "Fear the Wolves" to prawdziwy klimat postapokaliptyczny. Gry typu H1Z1 czy PUBG pierwotnie wdawały się być osadzone w takich klimatach, ale później wszystko się zmieniło. W przypadku tej gry, właściwie na każdym kroku dotyka nas złowrogie otoczenie.

Gra zostanie wydana w wersjach na komputery, PlayStation 4 oraz Xbox One. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpocznie się sprzedaż gry w wersji Early Access. Pojawiają się również plotki, że zobaczymy ją na targach E3.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw