Trwa ładowanie...
d3zb0sc

Oświadczył się na… serwisie aukcyjnym. I dlatego sprzedaje konsolę

To dopiero nietypowe oświadczyny. A raczej “prawie oświadczyny”, bo pierścionka jeszcze nie ma. Będzie, jeżeli na Allegro uda się sprzedać rzadkie PlayStation 4.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oświadczył się na… serwisie aukcyjnym. I dlatego sprzedaje konsolę
(Materiały prasowe)
d3zb0sc

Pierścionki zaręczynowe to nie jest tania sprawa. Wie o tym jeden z użytkowników Allegro, który wystawił na sprzedaż PlayStation 4 20th Anniversary. To limitowany model przygotowany na 20. rocznicę PlayStation, wyglądem nawiązujący do PSX - pierwszej konsoli Sony. Właścicielowi sprzętu pieniądze potrzebne są na… pierścionek zaręczynowy. O aukcji pisze serwis pssite.com.

“Wierzę, że sami dobrze wycenicie urządzenie na kwotę, dzięki której będę mógł obdarzyć swoją dziewczynę pierścionkiem, na jaki zasługuje” - pisze sprzedający.

Dodaje przy tym:

d3zb0sc

“Kinga, wyjdziesz za mnie?”.

Cóż, może i pierścionka jeszcze nie ma, ale przynajmniej trwająca aukcja jest dowodem na to, że jakiś kiedyś będzie. Można więc powiedzieć “tak” i obserwować, jak cena jest podbijana.

Oczywiście niewykluczone, że żadnej Kingi nie ma, a pieniądze zamiast na pierścionek, pójdą na Xboksa One. Ale nawet jeśli to tylko sprytny chwyt reklamowy, to… gratuluję pomysłu. Oryginalne. Ciekawe, czy konsola osiągnie dzięki temu lepszą cenę.

d3zb0sc

Podziel się opinią

Share
d3zb0sc
d3zb0sc
Więcej tematów