Trwa ładowanie...

Operacje Świąteczne 2018 (i nie tylko) w "World of Tanks"

Święta i nowy rok już za chwilę! Z tej okazji firma Wargaming przygotowała moc atrakcji w tytułach z rodziny World of Tanks. Do 15 stycznia trwają Operacje Świąteczne, w których

Operacje Świąteczne 2018 (i nie tylko) w "World of Tanks"Źródło: Wargaming.net
d6tpgkh
d6tpgkh

W "World of Tanks" (zagraj za darmo)
na PC ruszają specjalne Operacje Świąteczne 2018, które aktywne są od dzisiaj do 15 stycznia. Gracze nagradzani są dekoracjami, którymi mogą przyozdobić swój garaż. Im bardziej dekorujesz swój garaż, tym lepiej czuć atmosferę świąt, co z kolei zwiększa szansę na dodatkowe prezenty. Możesz dekorować w różnych stylach, tradycyjnych i nowoczesnych, także masz szansę odkryć w sobie duszę artysty.

W "World of Tanks" na konsolach powraca tryb czołgów-zabawek. Od 22 grudnia do 1 stycznia gracze zostaną prześnieni do świątecznej krainy, gdzie walcząc kolorowymi maszynami zdobywamy bonusy, nagrody, power-upy i inne atrakcje. A dla najlpepszych będzie możliwość wygrania maszyn z niedawno wydanej, szwedzkiej linii czołgów.

Natomiast w "World of Tanks Blitz" (iOS/Android/Windows) znajdziemy wydarzenie składające się z dwóch elementów. W pierwszym z nich, bezpośrednio w grze, za walkę i wykonywanie zadań otrzymujemy bilety, które wymieniamy na fantastyczne nagrody. Druga część zabawy odbywa się na stronie oficjalnej gry, gdzie jest mnóstwo rzeczy do zrobienia. Niektóre nagrody są naprawdę cenne i rzadkie, także wejdziecie na stronę, aby nie przegapić możliwości wygrania IS-3 Defendera!

Zagraj za darmo w "World of Tanks" na stronie centralagier.wp.pl/World-of-Tanks.

d6tpgkh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6tpgkh
Więcej tematów