Trwa ładowanie...
holderName

Oficjalnie: Będzie nowa część DiRTa! Pojeździmy także w Polsce!

Studio Codemasters oficjalnie potwierdziło, że pracuje nad kolejną grą rajdową. DiRT Rally 2.0 będzie miał premierę w 2019 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oficjalnie: Będzie nowa część DiRTa! Pojeździmy także w Polsce!
(dirtrally2.com)
holderName

Pamiętacie serię Colin McRae Rally? DiRT jest następcą serii desygnowanej nazwiskiem nieżyjącego już szkockiego kierowcy i od lat ciepło jest przyjmowana przez fanów rajdów samochodowych.

Poprzedni DiRT wyszedł w 2015 roku na "PeCety" i 2016 na konsole. Oczywiście zebrał wysokie noty. Teraz ma się ukazać na komputery, XBox One i Play Station 4 jednego dnia - 26 lutego 2019 roku.

W grze będziemy mogli jeździć najnowszymi samochodami rajdowymi, tymi klasycznymi oraz z legendarnej "Grupy B". Pełna lista modeli aut nie jeszcze jeszcze znana. W trailerze można ujrzeć starego Volkswagena Golfa GTI, Audi Quattro oraz nowsze Volkswageny, Fordy czy Hyundaie.

holderName

Twórcy chwalą się przede wszystkim zdobyciem pełnej licencji na Mistrzostwa Świata FIA World Rallycross. Trasy mają być ulokowane w różnych zakątkach świata - m.in. w dalekiej Nowej Zelandii, Argentynie, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Austrii i... Polsce.

Gra ma być bardzo mocno realistyczna i na to Codemasters położyło nacisk. Każdy błąd popełniony na trasie będzie miał swoje konsekwencje. Najnowszego DiRTa ma też cechować wysoki poziom trudności.

- Jesteśmy podekscytowani, że w końcu możemy mówić o DiRT Rally 2.0. Rajdy są dla nas w Codemasters niezwykle ważne. Cały zespół jest całkowicie oddany zadaniu stworzenia jak najbardziej autentycznych doświadczeń. (…) Nie boimy się tego, że gra będzie trudna. Pokonywanie OS-ów samochodem rajdowym nie jest łatwe i chcemy, aby zawodnicy doświadczyli autentycznej adrenaliny związanej z jazdą na krawędzi – powiedział Ross Gowing, główny projektant omawianego tytułu.

Deweloper tytuł zapowiedział za pośrednictwem Twittera, YouTube'a i swojej oficjalnej strony.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów