Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
obrońcy galaktyki
10-12-2018 11:20

"Obrońcy galaktyki" - Turniej Niezłomnych

W popularnej grze mobilnej Obrońcy Galaktyki, rozpoczął się właśnie turniej, który ma zadecydować, kto jest najtwardszym wojownikiem w galaktyce. Zostań jednym ze zwycięzców rywalizacji i ciesz się z wyśmienitych nagród za zajęcie jednego z 10 najwyższych miejsc!

"Obrońcy galaktyki" - Turniej NiezłomnychŹródło: Playlink
d61pcen
d61pcen

By wziąć udział w turnieju, najpierw zarejestruj swoje darmowe konto w grze. Od tego momentu, codziennie bierz udział w wybranych modułach gry i zdobywaj turniejowe Punkty Aktywności za wybrane aktywności. Walcz w module Twoja Przygoda, pokonaj przeciwników w Starciu, weź udział w emocjonujących Szturmach oraz atakach na Twierdzę Cyborgów, gdzie zetrzesz się w walce niezwykle niebezpiecznym super cyborgiem. Inni gracze będą cały czas deptać Ci po piętach, dlatego zaangażuj się w rozgrywkę i codziennie wypełniaj wskazane misje.

Za zwycięstwo lub jedno z premiowanych miejsc, przygotowano cenne nagrody!
Top 1 - Zestaw Kosmicznego Imprezowicza (głośnik bezprzewodowy, pendrive), 40000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.
Top 2 - Zestaw Galaktycznego Audiofila (słuchawki bezprzewodowe, powerbank), 20000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.
Top 3 - Zestaw Obrońcy Galaktyki (zabawkowy kosmiczny pistolet, koszulka, termos), 15000 Kredytów, skrzynka konkursowa z wirtualną zawartością.

Za dalsze miejsca konkursowe (top 10) przewidziano cenne wirtualne nagrody, które zasilą konto Twojego Obrońcy!

Obrońcy Galaktyki to fascynująca darmowa gra MMO, która wciągnie Cię w emocjonującą kosmiczną przygodę. Widmo śmiertelnego zagrożenia zawisło nad galaktyką i tylko Ty możesz ją ocalić. Wszystko zaczyna się od zwykłego zlecenia, by zbadać los kolonistów na planecie X52 z którymi wszelki kontakt został zerwany.

d61pcen

Stwórz postać Obrońcy, rozwijaj go i osiągnij kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty w grze i walcz z najbardziej wymagającymi przeciwnikami. Spośród dostępnych trybów gry weź udział w brutalnych walkach jeden na jednego, pięciu na pięciu graczy, czy pokonaj zabójcze cyborgi w Twierdzy Cyborgów. Możesz również wziąć udział w cyklicznych walkach o planetę, w których będziesz rywalizował z grupami innych Obrońców o obszary planety X52. Zmierz się w wielu niesamowitych trybach Gracz kontra Gracz i stwórz swoją własną Sforę - nieustraszoną bandę herosów takich jak Ty!

d61pcen
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d61pcen
Więcej tematów