Trwa ładowanie...
d1myio3

O nie! Prince of Persia wraca... jako gra na VR

Wprawdzie jako entuzjasta VR cieszę się, że kolejna znana seria wykorzysta tę technologię, ale pamiętam też poprzednie odsłony serii. I jednocześnie żałuję, że nie dostaniemy starego, dobrego "Prince of Persia" w "normalnej" oprawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie na taką część "Prince of Persia" czekali fani
Nie na taką część "Prince of Persia" czekali fani (Materiały prasowe)
d1myio3

"Prince of Persia: The Dagger of Time" to jednak nie gra w stylu "Half Life: Alyx". Nie mamy do czynienia z tytułem, który ma sprzedać domowe gogle VR. Produkcja powstaje z myślą o salonach VR - takie przybytki znajdują się również w Polsce. Dla niektórych może to być więc podwójne rozczarowanie.

Nowy "Prince of Persia" to wirtualny escape room. Od dwóch do czterech graczy będzie rozwiązywać łamigłówki. Możliwe będzie manipulowanie otoczeniem, więc fani serii poczują się jak w domu.

d1myio3

Zobacz też: "Najlepsze cechy PC i konsoli w jednym". Google Stadia chwalona przez deweloperów

Gdzie będzie można zagrać w "Prince of Persia: The Dagger of Time"? Mimo że salony VR znajdują się także w Polsce, to Ubisoft nie wziął naszego kraju pod uwagę. Najbliższe miejsca to Praga, Ostarwa, Berlin czy… Lwów. Cóż, mamy prawo czuć się pominięci. Pełną listę salonów znajdziecie na stronie gry.

Pozostaje mieć nadzieję, że "The Dagger of Time" to coś w rodzaju przystawki przed daniem głównym - czyli pełnoprawną częścią "Prince of Persia". Plotki mówią o podtytule "Dark Babylon", a sama gra miałaby pojawić się w 2021 roku. Czyli możemy założyć, że powstaje z myślą o konsolach nowej generacji, jak kilka innych gier Ubisoftu.

d1myio3

Podziel się opinią

Share

d1myio3

d1myio3
Więcej tematów