ycipk-14ag06

NVIDIA Versus. Turniej "Fortnite" i "Apex Legends" dla influencerów. Sukces polskiej reprezentacji

W dniach 27-28 lipca w podwarszawskim Julinku odbył się kolejny już turniej gier dla influencerów, organizowany przez firmę NVIDIA we współpracy z HP Omen. Zawodnicy z całej Europy rywalizowali w 4-osobowych zespołach w "Fortnite" i "Apex Legends". Polska ekipa gładko poradziła sobie z rywalami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polski zespół gładko poradził sobie z rywalami w obydwu tytułach
Polski zespół gładko poradził sobie z rywalami w obydwu tytułach (Materiały prasowe, Fot: Nvidia)
ycipk-14ag06

Nasz kraj reprezentowała sama śmietanka streamerów: "Izak", "Leh", "urQueen" oraz "Highstyled". Starli się z reprezentacjami Hiszpanii, Rosji, Niemiec, Francji i łączoną drużyną brytyjsko-skandynawską.

Zmagania zawodników można było śledzić w serwisie Twitch.tv, na oficjalnym kanale NVIDIA GeForce, z komentarzem Bartłomieja "Tybek" Tybora i Wojciecha "Łozo" Łozowskiego. Dla chętnych - dostępne są liczne powtórki.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-14ag06

Sukces polskiej reprezentacji

Polscy reprezentanci okazali się wprost bezkonkurencyjni. W "Fortnite" zgromadzili 297 pkt., w odniesieniu do 182 "oczek" drugich w rankingu Francuzów. Z kolei w "Apex Legends" łupem "Izaka" i spółki padły 403 pkt., wobec 279 na koncie zespołu numer dwa - Brytyjczyków i Skandynawów.

- Bawiliśmy się świetnie, ale byliśmy też maksymalnie skoncentrowani do samego końca, ponieważ rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie - skomentował "Izak", odbierając trofeum. - Na pewno wynik wypracowany po pierwszym dniu turnieju pomógł nam kontrolować sytuację, ale kluczem do zwycięstwa była praca zespołowa. Każdy członek naszej drużyny przyczynił się do tak okazałej wygranej - dodał.

Turnieje dla influencerów firma NVIDIA organizuje cyklicznie, mniej więcej w rocznych odstępach. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem GeForce RTX Versus #Frameswingames.

ycipk-14ag06
Materiały prasowe
Podziel się

Producent deklaruje, że chce w ten sposób popularyzować ideę rywalizacji e-sportowej, zapewniając jednocześnie dodatkową rozrywkę wszystkim graczom - bo w trakcie turnieju odbywają się internetowe konkursy dla osób śledzących relację na żywo. Bądź co bądź - brawo Polacy!

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-14ag06

ycipk-14ag06
ycipk-14ag06