Trwa ładowanie...
dlwhgt9

Nowy trailer Darksiders Genesis. THQ Nordic podsyca apetyt tuż przed premierą

Premiera Darksiders Genesis już niebawem, bo 5 grudnia tego roku, a studio Airship Syndicate (wydawca THQ Nordic) przedstawia nowy zwiastun rozgrywki. Poznajemy w nim kilka szczegółów dotyczących walki, a konkretniej rozwoju Jeźdźców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premiera gry już 5 grudnia
Premiera gry już 5 grudnia (Materiały prasowe)
dlwhgt9

Darksiders Genesis daje większe pole do popisu, niż myśleliśmy. Wygląda na to, że gracze będą mogli rozwijać umiejętności Jeźdzców i to w bardzo szeroki sposób. System "Creature Core" pozwoli na ich ulepszanie, jak i dostosowywanie. Chociaż, jak widać na trailerze, główni bohaterowie gry mają już niezły arsenał, to będzie można go jeszcze wzmacniać A za każdym razem rozgrywka będzie coraz bardziej spektakularna.

Darksiders Genesis - zwiastun rozgrywki i ulepszenie umiejętności

Rozwój umiejętności będzie możliwy z pomocą "Creature Cores". Wypadają one z przeciwników, ale można je też kupić od Vulgrima za zebrane dusze. System pozwala graczowi na dopasowanie zróżnicowanych stylów walki Wojny i Waśnia. Chcesz zadawać więcej obrażeń, czy zostawiać za sobą ścieżkę lawy? Czy chcesz przyzywać piekielnego ogara, czy zdobywać więcej amunicji z ciał pokonanych wrogów? To już zależy od ciebie.

dlwhgt9

Darksiders Genesis - premiera

Darksiders Genesis pojawi się w sklepach już 5 grudnia 2019 roku. Gra zostanie wydana na platformę PC w pierwszej kolejności. Na konsole PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch trafi chwilę później, bo 14 lutego 2020 roku. Za produkcję gry odpowiada studio Airship Syndicate, natomiast wydawcą jest THQ Nordic. Gra pojawi się w polskiej wersji językowej.

dlwhgt9

Podziel się opinią

Share

dlwhgt9

dlwhgt9
Więcej tematów