Trwa ładowanie...
d926t7p

Nowy "Spider-Man" to będzie hit! Ale nie każdy w niego zagra

Najnowsze wideo, prezentujące rozgrywkę z gry "Spider-Man", dosłownie zwala z nóg. Zaczyna się niepozornie, ale z każdą minutą jest coraz lepsze. Szykuje się raj dla fanów superbohaterów i śmigania na pajęczynie między wieżowcami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy "Spider-Man" to będzie hit! Ale nie każdy w niego zagra
(Insomniac/Marvel)
d926t7p

"Spider-Mana" pokazało Sony podczas trwającej właśnie konferencji E3 w Los Angeles. Na tę grę czekało wiele osób, bo poprzednie części były wypchane po brzegi akcją. Nowa część raczej nie będzie odstawała od reszty.

"Spider-Man" w wielu aspektach przypomina serię gier "Batman". Tu również sporo przemieszczamy się po cichu, wysoko nad ziemią. Peter Parker posiada także mnóstwo zabawek, choć oczywiście w jego przypadku są zwiazane z pajęczyną. Jak widać na filmie, ma wiele sposób na obezwładnienie wrogów. Najlepiej wyglądają ataki, które wykonuje w zwolnionym tempie.

d926t7p

A poza starciami z szeregowymi bandziorami czekają na nas liczne pojedynki z bossami i epickie pościgi po ulicach miasta. Same dobre wieści? Niestety nie. Premiera dopiero w 2018 roku. I to wyłącznie na konsole PS4 - posiadacze PC i Xboxów obejdą się smakiem.

   Insomniac/Marvel
(Insomniac/Marvel)
d926t7p

Podziel się opinią

Share
d926t7p
d926t7p
Więcej tematów