Trwa ładowanie...

Nowy Batman Arkham wkrótce ujawniony na The Game Awards? Tak mówią plotki

W sieci nietrudno znaleźć plotki i poszlaki, jakoby nowy Batman Arkham był w przygotowaniu. Roboczo nazywany Batman Arkham Legacy miałby być wkrótce zapowiedziany wraz z prezentacją pierwszego materiału wideo.

Share
Nowy Batman Arkham wkrótce ujawniony na The Game Awards? Tak mówią plotkiŹródło: Materiały prasowe
d20jhzg

A dokładniej miałoby to nastąpić na tegorocznej gali The Game Awards, która odbędzie się 13 grudnia. Czy źródło plotki można uznać za wiarygodne? Takie się przynajmniej wydaje. To youtuber prowadzący kanał Slcmof.

Legacy zamiast przygód syna Batmana

Wcześniej trafnie ujawnił informacje na temat finalnie anulowanej gry o synu Brucea Waynea, więc i tym razem może być bliski prawdy. Sam Coby "Slcmof" dodaje, że jego informatorem jest ta sama osoba, od której dowiedział się o grze z przygodami Damiana Waynea. Wtedy wiedział o produkcji na kilka lat przed oficjalnym potwierdzeniem.

Twitter
Źródło: Twitter

To nie pierwszy przypadek, kiedy ktoś sugeruje rychłą zapowiedź Batmana Legacy, ta miała nastąpić już kilka razy wcześniej, ale nic z tego nie wychodziło. Obecna poszlaka wydaje się jednak bardziej zachęcająca, chociaż nawet gdyby była prawdą, to firmy nie raz zmieniają plany i tak też może się stać w tym przypadku.

Sam tytuł również nie jest przesądzony. Plotki nazywają zbliżającego się Batmana mianem "Legacy", ale dopóki nie będzie oficjalnej zapowiedzi deweloperów, nie możemy być niczego pewni. Zobaczymy, może 13 grudnia w piątek (widać organizatorzy The Game Awards nie wierzą w przesądy) wszystko wyjaśni się.

d20jhzg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20jhzg
Więcej tematów