Trwa ładowanie...

Nowość w Centrali Gier - gra "Islandoom"

Islandoom to ekonomiczno-strategiczna gra przeglądarkowa z elementami RPG. Gracze dołączają do wspólnego świata, w którym rozbudowują wyspy, tworzą sojusze i przejmują wrogie tereny, dążąc do przejęcia kontroli nad jak największą częścią mapy.

Nowość w Centrali Gier - gra "Islandoom"Źródło: Bloomga
d2zo1zy
d2zo1zy

Po wejściu do świata "Islandoom" [zagraj za darmo], wybieramy jedną z 4 nacji i osiedlamy się na niezamieszkałej wyspie. Rozbudowujemy ją dzięki pozyskiwanym surowcom, dążąc do stworzenia jak największego imperium. Istotną rolę odgrywa również odpowiednio rozwijana armia, ponieważ każda z jednostek różni się od siebie atrybutami i zastosowaniem. Flota pozwala na obronę własnej wyspy oraz atakowanie cudzych. Dzięki możliwości budowy różnych statków i dział obronnych, użytkownicy tworzą przeróżne strategie i sami decydują o charakterze swojej armii.

Gracze reprezentowani są przez stworzone przez siebie awatary postaci. Postacie można rozwijać, podnosić ich poziom i ulepszać atrybuty. Doświadczenie zdobywa się biorąc udział w ekspedycjach, na których gracze mogą znaleźć skrzynie z przeróżną zawartością. Otwarty świat umożliwia nie tylko konkurowanie z innymi graczami, ale również współpracę. System handlu pozwala graczom na tworzenie własnej ekonomii. Oprócz tego, "Islandoom" oferuje użytkownikom tworzenie sojuszy, które umożliwiają integrację, wspieranie się sojuszników i urozmaicają rywalizację.

Gra jest darmowa z opcjonalnymi mikropłatnościami, które nie zapewniają graczowi przewagi, a są jedynie udogodnieniem i nie mają wpływu na sam przebieg rozgrywki.

d2zo1zy

Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/Islandoom.

Gra "Islandoom" Bloomga
Gra "Islandoom" Źródło: Bloomga
d2zo1zy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zo1zy
Więcej tematów