Trwa ładowanie...

Nowe tryby gry i usprawniona Sztuczna Inteligencja w "Crossout"

"Crossout" to postapokaliptyczna gry akcji MMO, w której samodzielnie konstruujemy bojowe pojazdy. Aktualizacja 0.8.3 wzbogaca ją o dwa tryby rozgrywki dla PvP i PvE oraz nową mapę. Poprawia także działanie sztucznej inteligencji, dzięki czemu kierowane przez nią pojazdy są teraz jeszcze bardziej niebezpieczne.

Nowe tryby gry i usprawniona Sztuczna Inteligencja w "Crossout"Źródło: Gaijin Entertainment
d3trp2r
d3trp2r

Załóż konto i zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/Crossout.

Nowy tryb rozgrywki

"Bedlam" to nowy tryb gry, dostępny dla wszystkich, niezależnie od poziomu i stworzony z myślą o pojedynkach przeciwko graczom. Dzięki nielimitowanej liczbie wskrzeszeń, uczestnicy mogą na bieżąco sprawdzać przydatność bojową komponentów zainstalowanych w pojazdach. Po wyborze optymalnego uzbrojenia i opancerzenia "Bedlam" pozwala skupić się na poprawianiu taktyk podczas rozgrywek zespołowych.

W trybie gry PvE, nazwanym "Kontratak", zadaniem graczy jest przejęcie i utrzymanie platformy wiertniczej, utraconej na rzecz bandytów. Pierwszym etapem zabawy jest skoordynowane natarcie na umocnione pozycje wroga. Po pokonaniu bandytów i naprawie konstrukcji obronnych przychodzi czas na drugi etap – obronę strategicznego punktu przed tytułowym kontratakiem oraz kolejnymi falami wrogich maszyn.

Gaijin Entertainment
Źródło: Gaijin Entertainment

Bitwa o Rafinerię

Wraz z aktualizacją 0.8.3 do Crossout trafiła nowa mapa – Rafineria, będąca polem bitwy do rozgrywek w trybie PvE. Zniszczone zakłady przetwórstwa chemicznego przyciągają uwagę łupieżców artefaktem starego świata skrywanym w zgliszczach. Aby dostać się do środka, gracze mogą wybrać krótką trasę przez zalane wejście lub łatwiejszą, ale dłuższą drogę dookoła kompleksu.

d3trp2r

Wewnątrz zakładu czeka rozległa sieć wąskich rurociągów i na wpół zatopione korytarze zniszczonej rafinerii. Zadania nie ułatwiają zaminowane wejścia, zażarcie bronione przez bandytów, ale zdobycie artefaktu wynagradza podjęte wysiłki.

Gaijin Entertainment
Źródło: Gaijin Entertainment

Ulepszona sztuczna inteligencja

Sterowani przez komputer przeciwnicy z trybów PvE zostali przeprojektowani tak, by lepiej oddawać charakter i strategie odpowiednie dla poszczególnych frakcji. Wykorzystując nowe taktyki, Sztuczna Inteligencja stała się mniej przewidywalna, a co za tym idzie – znacznie groźniejsza. Członkowie grupy Lunatic atakują zgrają, koncentrując się na najbardziej zniszczonych pojazdach swoich przeciwników. Nomadzi z kolei, wykorzystując nowoczesne drony i generatory niewidzialności, będą dążyć do zatrzymania walk na dużym dystansie.

Zróżnicowane frakcje zmuszą graczy do stosowania odmiennych taktyk. W tym momencie usprawnienia sztucznej inteligencji dotknęły grupy: Lunatics, Nomads i Scavengers, ale wraz z nadchodzącymi aktualizacjami dołączą do nich kolejne.

Załóż konto i zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/Crossout.

d3trp2r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3trp2r
Więcej tematów