WP

Nowe tryby gry i usprawniona Sztuczna Inteligencja w "Crossout"

"Crossout" to postapokaliptyczna gry akcji MMO, w której samodzielnie konstruujemy bojowe pojazdy. Aktualizacja 0.8.3 wzbogaca ją o dwa tryby rozgrywki dla PvP i PvE oraz nową mapę. Poprawia także działanie sztucznej inteligencji, dzięki czemu kierowane przez nią pojazdy są teraz jeszcze bardziej niebezpieczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe tryby gry i usprawniona Sztuczna Inteligencja w "Crossout"
(Gaijin Entertainment)
WP

Załóż konto i zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/Crossout.

Nowy tryb rozgrywki

"Bedlam" to nowy tryb gry, dostępny dla wszystkich, niezależnie od poziomu i stworzony z myślą o pojedynkach przeciwko graczom. Dzięki nielimitowanej liczbie wskrzeszeń, uczestnicy mogą na bieżąco sprawdzać przydatność bojową komponentów zainstalowanych w pojazdach. Po wyborze optymalnego uzbrojenia i opancerzenia "Bedlam" pozwala skupić się na poprawianiu taktyk podczas rozgrywek zespołowych.

WP

W trybie gry PvE, nazwanym "Kontratak", zadaniem graczy jest przejęcie i utrzymanie platformy wiertniczej, utraconej na rzecz bandytów. Pierwszym etapem zabawy jest skoordynowane natarcie na umocnione pozycje wroga. Po pokonaniu bandytów i naprawie konstrukcji obronnych przychodzi czas na drugi etap – obronę strategicznego punktu przed tytułowym kontratakiem oraz kolejnymi falami wrogich maszyn.

Gaijin Entertainment
Podziel się

Bitwa o Rafinerię

Wraz z aktualizacją 0.8.3 do Crossout trafiła nowa mapa – Rafineria, będąca polem bitwy do rozgrywek w trybie PvE. Zniszczone zakłady przetwórstwa chemicznego przyciągają uwagę łupieżców artefaktem starego świata skrywanym w zgliszczach. Aby dostać się do środka, gracze mogą wybrać krótką trasę przez zalane wejście lub łatwiejszą, ale dłuższą drogę dookoła kompleksu.

WP

Wewnątrz zakładu czeka rozległa sieć wąskich rurociągów i na wpół zatopione korytarze zniszczonej rafinerii. Zadania nie ułatwiają zaminowane wejścia, zażarcie bronione przez bandytów, ale zdobycie artefaktu wynagradza podjęte wysiłki.

Gaijin Entertainment
Podziel się

Ulepszona sztuczna inteligencja

Sterowani przez komputer przeciwnicy z trybów PvE zostali przeprojektowani tak, by lepiej oddawać charakter i strategie odpowiednie dla poszczególnych frakcji. Wykorzystując nowe taktyki, Sztuczna Inteligencja stała się mniej przewidywalna, a co za tym idzie – znacznie groźniejsza. Członkowie grupy Lunatic atakują zgrają, koncentrując się na najbardziej zniszczonych pojazdach swoich przeciwników. Nomadzi z kolei, wykorzystując nowoczesne drony i generatory niewidzialności, będą dążyć do zatrzymania walk na dużym dystansie.

WP

Zróżnicowane frakcje zmuszą graczy do stosowania odmiennych taktyk. W tym momencie usprawnienia sztucznej inteligencji dotknęły grupy: Lunatics, Nomads i Scavengers, ale wraz z nadchodzącymi aktualizacjami dołączą do nich kolejne.

Załóż konto i zagraj za darmo na stronie https://centralagier.wp.pl/Crossout.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP