Trwa ładowanie...

Nowe Humble Bundle to zestaw dla fana horrorów

W kinie coraz trudniej o horror, który zdoła nas przestraszyć. A co w tym temacie oferują gry wideo? Całkiem sporo. Pokaźny pakiet takich produkcji kupimy już za niecałe 4 złote. W środku m.in. "Obcy" oraz świetna polska produkcja.

Nowe Humble Bundle to zestaw dla fana horrorówŹródło: Twentieth Century Fox Productions, fot: Ridley Scott
d43ycb1
d43ycb1

Zombie, zjawy, dziecięce zabawki, psychoza i znany z kina Obcy. To tylko niektóre postaci, rzeczy i zjawiska, które spróbują nas nieźle wystraszyć w nowym zestawie gier na stronie Humble Bundle. Płacąc tylko 1 dolara (3,6 zł) dostaniemy 4 gry na Steama: dwie części "DreadOut" o zjawiskach paranormalnych, a także dwie gry mocno grające konwencją klasyki horroru: "Dead Age" i "Lakeview Cabin Collection".

Humble Bundle
Źródło: Humble Bundle

Płacąć powyżej średniej (obecnie to kwota 6,7 $, czyli ok. 24 zł) dochodzą trzy zdecydowanie lepsze produkcje. "Layers of Fear" to świetnie oceniania produkcja krakowskiego Bloober Team, w której zwiedzamy pełen koszmarów i zmieniających się ścian dom. Oprócz tego świetny (także graficznie) horror "Alien: Isolation" oraz uwielubiane przez graczy "Five Nights at Freddy's", o nawiedzonych zabawkach.

Ostatni próg to 10 dolarów (36 zł) i dochodzi w nim jedna gra "Dead by Daylight". To dość kontrowersyjna, brutalna gra sieciowa, w której jedna osoba wciela się w mordercę, a 4 inne starają się wyrwać z jego rąk. Osobiście polecam pozostać przy tym, co oferuje drug próg cenowy.

Bloober Team
Źródło: Bloober Team
d43ycb1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43ycb1
Więcej tematów