WP

Nowa gra z serii "Metro" w wyjątkowej edycji. Limitowana do 10 sztuk

"Metro Exodus" doczeka się wyjątkowej edycji tytułu nazwanej Artyom Custom Edition. Będzie to niezwykle rzadkie wydanie gry, bo powstanie zaledwie 10 egzemplarzy . Nie będzie można zakupić ich w żadnym z kanałów oficjalnej dystrybucji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dmitrij Głuchowski, autor książek z serii "Metro"
Dmitrij Głuchowski, autor książek z serii "Metro" (Materiały prasowe)
WP

Fani serii "Metro" z całego świata będą mieli okazję wygrać tę edycję w planowanych na najbliższe tygodnie konkursach.Każdy egzemplarz będzie podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa, współzałożyciela studia 4A Games.

- Każdy z elementów znajdujący się w zestawie został stworzony ręcznie. Zegarek nie byłby tym samym, gdyby był zaledwie repliką, więc zdecydowaliśmy, że musi być normalnym, działającym zegarkiem ze wszystkimi funkcjami, których bohater używa w grze - mówi globalny brand manager marki Metro, Huw Beynon.

Zestaw Artyom Custom Edition, spakowany w stalową skrzynię na amunicję, będzie zawierał:

WP
  • w pełni funkcjonalny zegarek Nixie.
  • maskę gazową z filtrem.
  • działającą latarkę Bullet, stworzoną z łuski prawdziwego naboju.
  • spartański nieśmiertelnik z wygrawerowanym imieniem otrzymującego zestaw.
  • skórzany pokrowiec na mapę oraz mapę podróży Aurorą z gry.
  • personalizowany certyfikat autentyczności podpisany przez Dmitrija Głuchowskiego i Andrew Prokhorowa.

Pierwsza z edycji trafiła do studia 4A Games. Pozostałe dziewięć będzie można wygrać w nadchodzących konkursach. By otrzymać informacje o ich rozpoczęciu należy zarejestrować się na stronie gry lub śledzić oficjalne profile gry na Twitterze i Facebooku.

W Polsce "Metro Exodus" będzie dostępne w standardowej wersji oraz limitowanej edycji Aurora, która zawiera grę, przepustkę sezonową, tłoczony steelbook, metalowe pudełko inspirowane lokomotywą Aurora z gry, drukowane plakat i artbook. Każda z platform posiada również indywidualny dodatek: cyfrową ścieżkę dźwiękową (PC), grę "Metro 2033 Redux" (Xbox One) i dynamiczny motyw dla konsoli (PlayStation 4).

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP