WP

Nowa gra w uniwersum Harry'ego Pottera. Mamy wideo

Czas wyjąć Nimbusa 2000 z szafy i odkurzyć swojego świstoklika. Do sieci trafił właśnie fragment gry RPG, osadzony w świecie stworzonym przez J.K. Rowling. Wygląda na to, że zamiast w którąś z postaci znanych z książek czy filmów, wcielimy się w kogoś zupełnie nowego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powrócimy do świata znanego z książek o Harrym Potterze. Pytanie tylko, kiedy
Powrócimy do świata znanego z książek o Harrym Potterze. Pytanie tylko, kiedy (Materiały prasowe)
WP

Podziękowania należą się YouTuberowi VapeThisBro, który fragment rozgrywki nagrał w trakcie badania fokusowego. Jeśli jego ksywka oddaje zainteresowania to w oczach wielu zasłużył na porządny liquid do swojego e-papierosa. Chociaż pokazywane fragmenty gier są zazwyczaj objęte klauzulą poufności, YouTuber twierdzi, że nie podpisywał żadnej umowy, dzięki czemu nie musi obawiać się konsekwencji prawnych.

Jak wynika z doniesień medialnych, powstająca gra należy do najwyższego segmentu AAA, będzie trzecioosobowym RPG. Akcja ma być obsadzona w XIX wieku. Światu czarodziejów ma zagrażać niebezpieczeństwo, Zakazany Las będzie krył tajemnice, podobnie jak niektórzy uczniowie i nauczyciele. Gracz ma mieć możliwość wybrania swojego domu oraz tego, czy stanie po stronie sił dobra czy zła. Dodatkowo będzie można tworzyć eliksiry, walczyć z potworami przy pomocy zaklęć i zwiedzać otwarty świat szkoły. Co ciekawe nasz uczeń trafi od razu na piąty rok szkoły, nie będziemy więc sterować dzieckiem, ale nastolatkiem.

WP

Spekuluje się, że za produkcją ma stać Avalanche Software, studio należące do Warner Bros. Interactive Entertainment. Więcej szczegółów na temat gry niestety nie ujawniono. Miejmy nadzieję, że produkcja okaże się warta uwagi. Nie tylko ze względu na potężny faktor nostalgii, którym mnóstwo osób darzy tę serię.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP