Trwa ładowanie...

Nowa edycja legendarnej gry "Monopoly". To będzie jedno wielkie oszustwo

Firma Hasbro zaprezentowała następną edycję specjalną legendarnej gry "Monopoly". Tym razem będzie to "Cheaters Edition", czyli wersja dla tych, którzy lubią czasem zagrać nieuczciwie.
Share
Tutaj za kantowanie możesz dostać nagrodę.
Tutaj za kantowanie możesz dostać nagrodę.Źródło: Hasbro
d2q9k0r

Jeśli kiedykolwiek próbowaliście oszukiwać w grze "Monopoly", na przykład podebrać pieniądze z banku, podczas gdy inni gracze nie patrzyli, ta wersja jest stworzona dla was. Co prawda finalny cel pozostaje ten sam - należy zdobyć jak największą sumę pieniędzy. Ale edycja dla oszustów nakłania graczy, aby oszukiwali tyle razy, ile im się uda. Oczywiście- jeśli nikt inny nie zauważy.

Okładka "Monopoly" Hasbro
Okładka "Monopoly"Źródło: Hasbro

Oprócz standardowego zestawu kart, do gry dodano 15 kart oszustwa. Pięć z nich będzie można umieścić na środku planszy w dowolnym momencie. Każda z nich opisuje, jakiego oszustwa mogą dopuścić się gracze.

d2q9k0r

A oto niektóre z kantów, proponowanych przez grę: kradzież pieniędzy z banku, umieszczenie hotelu na jednej ze swoich działek, usuwanie hotelu z cudzej własności, pobieranie dodatkowych 100 $ po przejściu startu, przenoszenie pionka innego gracza zamiast własnego, zapłacenie mniejszej sumy graczom, niż powinniśmy czy zbieranie czynszu za cudzą własność.

Na środku będą umieszczone karty dla oszustów Hasbro
Na środku będą umieszczone karty dla oszustówŹródło: Hasbro

Jeśli gracz odniesie sukces w swoim oszustwie, zostanie dodatkowo nagrodzony. Jednak jeśli zostanie złapany, musi ponieść konsekwencje. Z tyłu kart znajdują się konkretne nagrody i kary.

Tak będą wyglądać niektóre z kart oszustów Hasbro
Tak będą wyglądać niektóre z kart oszustówŹródło: Hasbro

To nie koniec zmian w "Monopoly". Niektóre z miejsc na planszy zostały "zhakowane", to znaczy, że jeśli jako pierwsza osoba staniesz na miejscu niektórych własności, to możesz przejąć je za darmo.

Podoba wam się taka koncepcja? Czy wolicie jednak stawiać na całkowitą uczciwość w grach planszowych?

d2q9k0r

Podziel się opinią

Share
d2q9k0r
d2q9k0r
Więcej tematów