Trwa ładowanie...

Nowa atrakcja w "Khan Wars"

Zespół "Khan Wars" z przyjemnością prezentuje nową opcję w grze – Światowe Turnieje! W najnowszych turniejach wszyscy gracze mają szansę rywalizować z innymi graczami ze wszystkich światów w ponad 10 unikalnych rodzajach turniejów.

Nowa atrakcja w "Khan Wars"Źródło: XS Software
d3343hx
d3343hx

Każdy turniej rozpoczyna się o godz. 13:00 i trwa 48 godzin. Gracze mogą brać udział w turniejach indywidualnych i drużynowych. Indywidualne turnieje skupiają się na osobistym postępie graczy, aby osiągnąć lepsze wyniki w porównaniu z pozostałymi graczami. Turnieje drużynowe to szansa na pokazanie niesamowitej pracy zespołowej i ducha drużyny.

Z obu turniejów można zgarnąć wspaniałe nagrody w postaci boosterów, które są dodawane do inwentarza postaci natychmiast po zakończeniu turnieju. Boostery mogą zostać użyte do skrócenia czasu potrzebnego na ukończenie ulepszeń, na szkolenia jednostek lub na zwiększenie produkcji zasobów.

Zaloguj się do "Khan Wars", aby sprawdzić wyjątkowe turnieje i dołączyć do tysięcy innych graczy w tej bezkonkurencyjnej średniowiecznej strategii!

d3343hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3343hx
Więcej tematów