Trwa ładowanie...

Nowa atrakcja w "Khan Wars"

Zespół "Khan Wars" z przyjemnością prezentuje nową opcję w grze – Światowe Turnieje! W najnowszych turniejach wszyscy gracze mają szansę rywalizować z innymi graczami ze wszystkich światów w ponad 10 unikalnych rodzajach turniejów.

Share
Nowa atrakcja w "Khan Wars"Źródło: XS Software
d1jwxg6

Każdy turniej rozpoczyna się o godz. 13:00 i trwa 48 godzin. Gracze mogą brać udział w turniejach indywidualnych i drużynowych. Indywidualne turnieje skupiają się na osobistym postępie graczy, aby osiągnąć lepsze wyniki w porównaniu z pozostałymi graczami. Turnieje drużynowe to szansa na pokazanie niesamowitej pracy zespołowej i ducha drużyny.

Z obu turniejów można zgarnąć wspaniałe nagrody w postaci boosterów, które są dodawane do inwentarza postaci natychmiast po zakończeniu turnieju. Boostery mogą zostać użyte do skrócenia czasu potrzebnego na ukończenie ulepszeń, na szkolenia jednostek lub na zwiększenie produkcji zasobów.

Zaloguj się do "Khan Wars", aby sprawdzić wyjątkowe turnieje i dołączyć do tysięcy innych graczy w tej bezkonkurencyjnej średniowiecznej strategii!

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1jwxg6

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jwxg6
d1jwxg6
Więcej tematów