ycipk-i6c61x

Nintendo ujawni więcej szczegółów dotyczących Pokemon Sword and Shield

Fani serii Pokemon z niecierpliwością czekają na nowe informacje odnośnie nadchodzącej premiery. Do tej pory w sieci pojawiło się kilka przecieków, ale tym razem Nintendo zapowiedziało podanie konkretnych informacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pokemon Sword and Shield - już 7 sierpnia otrzymamy nowe informacje
Pokemon Sword and Shield - już 7 sierpnia otrzymamy nowe informacje (Materiały prasowe)
ycipk-i6c61x

Nintendo zapowiedziało, że już 7 sierpnia szykuje wydarzenie, na którym ujawni więcej szczegółów dotyczących "Pokemon Sword and Shield". Nie jest powiedziane dokładnie czego się mają spodziewać fani - nowych Pokemonów, regionalnych wariantów czy fragmentu rozgrywki.

Tajemnicze wydarzenie zapowiedziane przez Nintendo odbędzie się 7 sierpnia ok. 13:00 polskiego czasu. Informacja została podana na oficjalnym koncie Pokemon na Twitterze.

ycipk-i6c61x

Jak do tej pory Nintendo i Game Frak nie zdradziło zbyt wiele informacji odnośnie "Pokemon Sword and Shield", więc fani mogą być zniecierpliwieni. Niewątpliwie nadchodząca premiera będzie bardzo udana i zyska wielu fanów, ale na razie komentarze są podzielone.

Zobacz też: Roznerski: "Dubbingowałem w Pokemonach. Robiłem na czuja, to bardzo trudne"

Fani martwią się, że nowa odsłona ich ulubionej serii nie wprowadzi zbyt wielu nowości. W komentarzach na Twitterze możemy przeczytać, że fani zarzucają niską jakość grafiki w porównaniu do innych gier na Nintendo Switch czy zbyt mało nowych mechanik. Trudno jednak zgodzić się przynajmniej z częścią tych zarzutów, jeśli mamy tak mało informacji o "Pokemon Sword and Shield".

ycipk-i6c61x

Przypominamy, że "Pokemon Sword and Shield" będzie miało swoją premierę 15 listopada 2019 roku, a do tego czasu możecie próbować swoich sił w "Pokemon GO". Wraz z premierą nowej odsłony serii "Pokemon" na Switcha, Nintendo planuje wprowadzić do sprzedaży edycję specjalną Nintendo Switch Lite w barwach "Pokemon Sword and Shield". Premiera samej konsoli odbędzie się jednak już 20 września.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-i6c61x

ycipk-i6c61x
ycipk-i6c61x