Trwa ładowanie...

Nintendo Switch z Overwatch? Są plotki, że Blizzard planuje port kolejnej swojej gry

Overwatch może wkrótce pojawić się na Nintendo Switch. Powstanie nowego portu jako pierwszy zasugerował Amazon. W ofercie sklepu pojawiło się wyjątkowe etui na japońską konsolę.

Share
Nintendo Switch z Overwatch? Są plotki, że Blizzard planuje port kolejnej swojej gry
Źródło: Materiały prasowe
d1rmwip

Bardzo możliwe, że studio Blizzard szykuje dla fanów garść nowości. Niewykluczone, że twórcy pracują nad portem sieciowej strzelanki Overwatch na konsolę Nintendo Switch. Jako pierwszy projekt zwiastował Amazon. W sieci pojawiły się zdjęcia starannie wykonanego etui na hybrydowy sprzęt. Na pokrowcu widnieje logo gry.

Blizzard i Nintendo mogą szykować niespodziankę

Nie jest tajemnicą, że Blizzard i Nintendo łączą bardzo dobre relacje (gra Diablo III świetnie sprzedaje się na konsolę Nintendo). Amerykański producent chce nadal wspierać japończyków, dlatego plotki o przeniesieniu gry Overwatch na Nintendo Switch mogą znaleźć odzwierciedlenie w rzeczywistości. Chociaż nie otrzymaliśmy oficjalnego potwierdzenia od firm, to sporo w sprawie nowego projektu zasugerował Amazon.

d1rmwip

Amazon wrzucił do swojej oferty starannie wykonane etui na konsolę Nintendo Switch. Na pokrowcu można było zobaczyć logo sieciowej strzelanki. Zdjęcie zostało podpisane niezwykle wymownie - „Oficjalnie licencjonowany przez Nintendo i Blizzard Entertainment”. Fani są przekonani - Blizzard opracowuje nowy port Overwatch.

Przeniesienie Overwatcha na Nintendo Switch nie powinno stanowić wielkiego problemu. Konsola giganta z Kioto udowodniła już, że jest w stanie obsłużyć nawet najbardziej wymagające produkcje, jak Wolfenstein II: The New Colossus
czy Wiedźmin 3: Dziki Gon.

d1rmwip

Podziel się opinią

Share
d1rmwip
d1rmwip
Więcej tematów