WP

Niewyobrażalny wyczyn gracza. Ustanowił rekord Guinnessa

Do członków zaszczytnego grona rekordzistów Guinnessa dołączył nowy zasłużony. Można o nim powiedzieć, że gry to jego życie. I to dosłownie, bo na ten rekord musiał przeznaczyć lata swojego życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hakam Karim
Hakam Karim (Twitter, Fot: psnHakoom)
WP

To już nie jest nawet "no-life", ten mężczyzna jest wyjątkowo silnie uzależniony od gier - a raczej od osiągania w nich wszystkich trofeów. Hakam Karim zebrał już ponad 1691 platynowych trofeów w sieci PlayStation Network. Większość graczy nie ma nawet kilku, ja chyba nie mam nawet jednej. Nie każdy przykłada do tego uwagę.

Biorąc pod uwagę jego tempo, stwierdziłem, że być może ma już ich nawet ponad 1700. Nagroda Guinnessa została mu przyznana jeszcze we wrześniu, a aktualną liczbę trofeów zbierał przez 10 lat gry. No i nie myliłem się, bo według informacji podawanych na portalu PSN Trophy Leaders na aktualną chwilę ma ich już 1719!

WP

Jak widzimy na serwisie PSN Trophy Leaders, same platyny to jeszcze nic. Łącznie wszystkich trofeów Hakam zebrał już 70,161. Ten wynik jest nieprzypadkowy, podczas tzw. "ask me anything" na portalu Reddit, Hakam opowiadał, że jest to efektem jego ciężkiej 10-letniej pracy. Trzeba mu przyznać, że ciekawą ma pracę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

**Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP