Trwa ładowanie...
ycipk-2gccgd

Nie tylko Cyberpunk 2077. W Gamedec zobaczymy Warszawę przyszłości

Wszyscy czekają na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED, ale to nie jedyna cyberpunkowa produkcja, za którą stoją Polacy. Zapowiedziano Gamedec - na podstawie książek Marcina Przybyłka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gamedec - nowa gra w świecie cyberpunkowym
Gamedec - nowa gra w świecie cyberpunkowym (Materiały prasowe)
ycipk-2gccgd

Gamedec, jak informuje Gry-Online, bazuje na dwóch książkach autora: "Gamedec. Granica rzeczywistości" i "Gamedec. Sprzedawca lokomotyw". Przeniesiemy się do XXII wieku, do miasta o nazwie Warsaw City.

Podobnie jak Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED, tak i Gamedec pokaże nam niezbyt przyjemną wizję przyszłości. Mimo neonów na ulicach jest szaro i ponuro, a niewolnicza praca dzieci - "reklamowana" jako gra free-to-play - jest na porządku dziennym. My wcielimy się w tytułowego Gamedeca, prywatnego detektywa rozwiązującego kryminalne zagadki w wirtualnym świecie.

Layer 1

Będziesz tropił przestępców w wirtualnych światach. Bogatych, zepsutych biznesmenów, matek, które chcą lepszego życia dla swoich dzieci, lub korporacje z planami przepisania ludzkości na nowo. Czy działają samotnie, czy też są tylko marionetkami?

Gamedec
ycipk-2gccgd

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

Gamedec powinno przypaść do gustu fanom klasycznych gier RPG. Akcję obserwujemy z góry, w rzucie izometrycznym. Zapewne do wyboru nie zabraknie przeróżnych klas postaci oraz decyzji wpływających na świat gry.

ycipk-2gccgd

Więcej szczegółów na temat Gamedec poznamy na targach Gamescom. Premiera szykowana jest na 2020 rok. Zapewne twórcy liczą na to, że po Cyberpunk 2077 wzrośnie zainteresowanie takimi produkcjami. Na szczęście Gamedec nie wygląda na tytuł, który chce wybić się na fali popularności. Autorzy - rodzime studio Anshar Studios - wykorzystują znane uniwersum, mają swój konkretny pomysł na rozgrywkę.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2gccgd

ycipk-2gccgd
ycipk-2gccgd