Trwa ładowanie...

Najlepsi gracze FIFA 17 już w sobotę zagrają o Mistrzostwo Polski

Rozgrywki online Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team zakończone! Wyłoniono szesnastu najlepszych zawodników, którzy już w tę sobotę (25 marca) spotkają się w Katowicach, by walczyć o prestiżowy tytuł i nagrody z puli 10 000 złotych! Decydujące starcia odbędą się w ESL Arenie.

Najlepsi gracze FIFA 17 już w sobotę zagrają o Mistrzostwo PolskiŹródło: EA
d2e4cvv
d2e4cvv

W weekend w fazie grupowej rywalizowało w sumie czterdziestu zawodników, jednak tylko najlepsi mogli trafić do finałów. Poniżej prezentujemy pełną listę uczestników finałów Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team:

PlayStation 4
Mrn
Bejott
Riptorek
Kamyczek92
Wirtuoz
Bolo
Mrowinho97
Michal-22PL

Xbox One
Natsu
Damie
Milosz93
Sroka
Joker19
Koniu_19
XejDom
LisekHD

W jaki sposób zostanie wyłoniony Mistrz Polski? Zawody w Katowicach rozpoczną się od fazy grupowej. Utworzone zostaną cztery grupy (po dwie na PlayStation 4 i Xbox One), a do każdej trafi czterech graczy z tej samej platformy. Dwóch najlepszych zawodników z każdej kategorii uzyska awans do fazy pucharowej, w ramach której na każdej platformie odbędą się po dwa półfinały i wielki finał.

Zwycięzcy dwóch finałów spotkają się w wielkim finale Oficjalnych Mistrzostw Polski EA SPORTS FIFA 17 Ultimate Team, w którym stoczą po jednym meczu na obu konsolach. Lepszy zawodnik zgarnie nagrodę główną i mistrzowski tytuł. W podobny sposób zostanie wyłoniony zdobywca trzeciego miejsca.

d2e4cvv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e4cvv
Więcej tematów