Trwa ładowanie...
d374y0o

Nadchodzi World of Tanks 1.0

W marcu 2018 czołgi pokażą nowe szaty. "World of Tanks" przejdzie gruntowne odświeżenie grafiki. Dostanie nową ścieżkę dźwiękową, dopasowaną do każdej mapy.
Share
Nadchodzi World of Tanks 1.0
Źródło: Wargaming
d374y0o

Wargaming ogłasza wielkie zmiany w swoim kluczowym tytule, "World of Tanks" (zagraj za darmo). W marcu 2018 gra przejdzie na zupełnie nowy silnik graficzny o nazwie CORE. Wraz z tą zasadniczą zmianą, 25 map zostanie przerobionych do nowych standardów. Każda z nich będzie gruntownie przerobiona pod kątem graficznym i dźwiękowym. To zaoferuje jeszcze lepszą immersje dzięki dynamicznej muzyce, nowej ścieżce dźwiękowej i odgłosom otoczenia.

- Aktualizacja 1.0 to radykalna zmiana - mówi Milos Jerabek, dyrektor rozwoju "World of Tanks". - Dusza gry pozostanie niezmieniona, ale nowy silnik graficzny prowadzi do zwiększenia jakości obrazu w znacznie większym stopniu niż zwykłe podniesienie rozdzielczości. To oszałamiająca różnica i wprost nie możemy się doczekać kiedy gracze będą mogli jej spróbować - dodaje.

d374y0o

Silnik graficzny CORE powstał wewnątrz struktur firmy Wargaming. Przynosi on ze sobą kompletną zmianę technologiczną oferują zwiększenie głębi rozgrywki, urodę gry oraz realizm pola walki bez znaczącego wpływu na wydajność. Teren, woda, roślinność i niebo na przerobionych mapach będą bazować na fizycznym renderowaniu i wesprą nowe efekty wizualne. Przestrzeń będzie bardziej realistycznie oddana i pola bitew będą sprawiały bardziej dynamiczne wrażenie dzięki ulepszonemu cieniowaniu, oświetleniu, responsywności wody oraz realistycznym teksturom otoczenia.

  Wargaming
Źródło: Wargaming

Aktualizacja 1.0 odnosi się nie tylko do tego, co widać ale również do tego, co słychać. Każda z map będzie miała swój motyw przewodni, który będzie odnosił się do klimatu danego miejsca i dynamicznie dostosowywał się do przebiegu bitwy. Od kaukaskich nut z gregoriańskimi zaśpiewami do arabskich kompozycji granych na narodowych instrumentach – Wargaming współpracuje z ponad 40-toma artystami z całego świata.

Aby zobaczyć, usłyszeć i poczuć nadchodzące World of Tanks 1.0 już teraz, stworzyliśmy World of Tanks enCore 2018 – specjalny program, który daje przedsmak nadchodzących zmian. Z pomocą enCore każdy może odtworzyć powtórki bitew w nowej technologii i przekonać się jak "World of Tanks" 1.0 będzie działać na ich sprzęcie. Pobierz World of Tanks enCore 2018.

d374y0o

Zagraj za darmo na stronie centralagier.wp.pl/World-of-Tanks.

  Wargaming
Źródło: Wargaming
d374y0o

Podziel się opinią

Share
d374y0o
d374y0o
Więcej tematów