Trwa ładowanie...

"My Little Farmies" wędkuje na Mokradłach

Podczas odkurzania starych ksiąg kartografowi wpadł do ręki stary atlas opisujący dawno zapomniany region – Mokradła. Niezwłocznie zainicjował jego odszukanie

"My Little Farmies" wędkuje na MokradłachŹródło: Upjers
d45s6tk
d45s6tk

Upjers poszerzył "My Little Farmies" o nowy region. Malownicze Mokradła oferują farmerom wiele nowych funkcji i możliwości.

Po 4 latach od startu gry średniowieczna symulacja gospodarstwa rolnego cieszy się nieustającą popularnością i systematycznie otrzymuje obszerne aktualizacje z porywającymi graczy opcjami. Wraz z nowym regionem, "My Little Farmies" powiększa się o okolicę z przepięknym krajobrazem, charakteryzującym się dużą ilością zieleni i terenów wodnych. Pozytywnie wpływają na odprężenie po całym dniu pracy lub szkoły.

Po raz pierwszy w dziejach gry farmerzy mogą uprawiać również rośliny wodne. W ten sposób pozyskane plony da się przerabiać na pożyteczne, a zarazem nader ozdobne produkty. Świeżo zaprojektowane i zbudowane warsztaty rzemieślnicze, takie jak Wikliniarz, Rybactwo nadrzeczne czy też Hodowla pereł, umożliwiają produkcję oraz obróbkę nowych towarów. Sprzedacie je na kolorowych stoiskach średniowiecznego targu.

Zagraj za darmo w "My Little Farmies" na centralagier.wp.pl/My-Little-Farmies.

d45s6tk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45s6tk
Więcej tematów