Trwa ładowanie...
ycipk-3q2cpy

Minecraft - nowa mapa z okazji 10-lecia gry. Dostępna za darmo

Z okazji 10-lecia twórcy gry Minecraft udostępnili za darmo do pobrania nową mapę. Jest ogromna i pozwala zarówno przypomnieć sobie, jak ewoluowała gra przez lata, jak również odkryć wiele sekretów. Dodaje też nowe możliwości eksploracji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Minecraft - nowa mapa z okazji 10-lecia gry
Minecraft - nowa mapa z okazji 10-lecia gry (Materiały prasowe)
ycipk-3q2cpy

Mojang, deweloper gry Minecraft, postanowili wraz z graczami świętować 10 rocznicę gry, udostępniając dla nich darmową mapę. Fani mogą pobrać dodatkową zawartość za pośrednictwem Javy i Bedrocka.

Minecraft - nowa, darmowa mapa

Mojang zapewnia, że nowa mapa zapewni graczom całą masę zabawy. Zwiedzanie rozpoczyna się wirtualną przejażdżką rolercosterem, podczas której będziemy mogli zobaczyć historię wszystkich najważniejszych aktualizacji gry. Po przypomnieniu nam 10-letniej historii Minecrafta, będziemy mogli zwiedzić ogromną mapę, w której ukryto pełno sekretów. Poszczególne fragmenty mapy skupiają się na innych aspektach rozgrywki.

ycipk-3q2cpy
Minecraft - nowa mapa z okazji 10-lecia gry Materiały prasowe
Podziel się
Minecraft - nowa mapa z okazji 10-lecia gry Materiały prasowe
Podziel się

Nowa mapa dostępna jest na urządzeniach mobilnych, komputerach PC oraz konsolach - Xbox, PlayStation i Nientedo Switch. Niestety z powodu jej ogromnych rozmiarów, użytkownicy Switcha będą mogli odczuć spadek wydajności w grze.

ycipk-3q2cpy

Zobacz także: Przenośne konsole to wymierający gatunek? Tylko z winy producentów!

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3q2cpy

ycipk-3q2cpy
ycipk-3q2cpy