Trwa ładowanie...
d2b9uy2
Informacja prasowa
Wydarzenia

MediaMarkt na PGA 2017 - Jeszcze więcej atrakcji dla graczy

Wielkie święto miłośników gier, czyli Poznań Game Arena, zbliża się wielkimi krokami. Nie może zabraknąć na nim MediaMarkt, który po ubiegłorocznym sukcesie na PGA, przygotowuje dla graczy jeszcze więcej atrakcji. PGA 2017 rozpocznie się 6 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Share
MediaMarkt na PGA 2017 - Jeszcze więcej atrakcji dla graczy
Źródło: MediaMarkt
d2b9uy2

Podczas tegorocznej edycji, MediaMarkt zajmie całą halę nr 7, gdzie oprócz prezentacji najnowszych technologii, do dyspozycji odwiedzających będzie też sklep MediaMedia z szeroką ofertą najlepszych marek gamingowych w specjalnie przygotowanych cenach targowych. Ważnym punktem dla graczy będzie scena, na której odbędą się liczne turnieje i konkursy.

Gwiazdy tak blisko

PGA to także niepowtarzalna okazja do spotkania się z gwiazdami YouTube'a i Twitcha, takimi jak Isamu i jego Pompa Team. W hali MediaMarkt pojawią się też m.in. mocni reprezentanci sceny "League of Legends", czyli Nervarien, Leo i Kubon. Miłośnicy "Counter-Strike: Global Offensive" ucieszą się z wizyty Leha, a fani Minecrafta dostaną szanse spotkania się z Ljay’em. Swoją wizytę zapowiedzieli także NrGeek, CTSG, CichyWuj czy Dorianlych. W rolę wodzirejki wcieli się z kolei Namidonobaka. Na stoisku MediaMarkt nie zabraknie również tak oczekiwanych topowych cosplayerek: Shiroi Ookami, Mai Linh i Ani Klemeńskiej. Dziewczyny dadzą show!

d2b9uy2

Drużyna MediaMarkt

W hali MediaMarkt pojawią się stoiska czołowych producentów działających w branży elektronicznej, m.in.: Logitech, Samsung, Seagate czy Trust. Poza stoiskami producentów, w sklepie MediaMarkt będą czekać specjalne oferty od Razer, Genesis, Fury, Seagate, Trust, SteelSeries, LG, HyperX, Hama, Creative oraz wiele innych atrakcyjnych propozycji. Odwiedzający stoisko mogą liczyć na specjalne promocje, a niektóre produkty będzie można nabyć nawet za 50% ceny.

Będzie się działo

W prowadzonych na scenie MediaMarkt konkursach będzie można wygrać wiele cennych sprzętów gamingowych. Do dyspozycji gości będzie również olbrzymia strefa Free2Play z ponad 20 gamingowymi stanowiskami.

d2b9uy2

- MediaMarkt od dawna towarzyszy użytkownikom technologii w odkrywaniu przyjemności, jakiej dostarcza nam ona na co dzień - mówi Ireneusz Zygmunt, Dyrektor Działu Zakupu MediaMarkt. – Nie inaczej będzie podczas PGA 2017. Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowszy sprzęt i najciekawsze rozwiązania. Zapraszamy wszystkich fanów gamingu – atrakcji i wyjątkowych wrażeń z pewnością nie zabraknie.
Wydarzenia przygotowane przez MediaMarkt odbędą się się w dniach 6-8 października w hali nr 7, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

d2b9uy2

Podziel się opinią

Share
d2b9uy2
d2b9uy2
Więcej tematów