Trwa ładowanie...
d1p32yj
Materiał Partnera
Wiadomości

Marka Wilkinson Sword wchodzi w świat gamingu z kampanią zachęcającą do kształ-towania swojego stylu oraz charakteru.

Gimper, Rojo oraz profesjonalni zawodnicy esportowi w digitalowej kampanii Wilkinson Sword. To pierwsze działanie marki w świecie esportu oraz gamingu. Celem projektu jest nie tylko promocja brandu, ale również łamanie stereotypu gracza oraz rzucenie światła na autentyczne emocje i wysiłek wkładany w wypracowanie własnego stylu i charakteru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marka Wilkinson Sword wchodzi w świat gamingu z kampanią zachęcającą do kształ-towania swojego stylu oraz charakteru.
(Materiały prasowe, Fot: Materiał Partnera)
d1p32yj

Materiał Partnera

Wilkinson Sword w sześciu spotach przybliża sześć historii popularnych influencerów, skupiając się na wyzwaniach, jakie podejmowali w dążeniu do osiągnięcia sukcesu. Akcja jest częścią szerszej kampanii wizerunkowej nawiązującej do korzeni marki, której hasło to „Sharpening your style since 1772”.

Startuje digitalowa wizerunkowa kampania marki Wilkinson z udziałem Tomasza „Gimpera” Dzia-łowego, Patryka „Rojo” Rojewskiego oraz profesjonalnych graczy - Pawła „Innocenta” Mocka, Daniela „Stompa” Płomińskiego, Michała „Mono” Gabszewicza oraz Mateusza „Kikisa” Szkudlar-ka. Wszyscy bohaterowie to uznane osobowości w świecie gamingu i esportu. Kampania skupia się na ich indywidualnych cechach, stylu oraz drodze, którą każdy z bohaterów przeszedł, aby osiągnąć sukces. Historie oparte są na pomyśle wewnętrznej rozmowy bohatera z samym sobą, w której podsumowuje on swoją drogę do sukcesu, wspomina przeszkody, które musiał poko-nać, analizuje swoje decyzje oraz zmiany jakie w nim zaszły.

d1p32yj

Aktywność z influencerami ze świata esportu i gamingu realizowana jest w ramach szerszej kampanii wizerunkowej nawiązującej do korzeni marki. Wilkinson Sword pomaga kształtować wizerunek od 1772 roku, inspirując pokolenia mężczyzn do wyrażania swojej osobowości i indy-widualnego stylu. Realizacja kampanii koncentruje się na spocie „Przyszłość jest w Twoich rę-kach”, charakteryzującym się imponującym językiem wizualnym. Marka produktów do golenia z historią sięgającą 1772 roku, ożywia swoje historyczne znaczenie i skupia się na ważnych chwi-lach w życiu mężczyzn z różnych epok. Łączy ich wszystkich moment, kiedy przyszłość leży w ich rękach.

Najnowsza aktywność to pierwszy krok marki w świecie esportu i gamingu, ale od samego początku Wilkinson Sword chciał zaoferować odbiorcom dodatkowe wartości i ciekawe historie ludzi, którzy ciężko pracowali na swój sukces i z determinacją budowali swój własny styl i charak-ter.

„Esport i gaming to obecnie najszybciej rozwijająca się dziedzina rozrywki. To emocje, wyzwania, przełomowe momenty w życiu młodych ludzi. Chcemy jako marka być obecni w świecie auten-tycznych bohaterów i zachęcać naszych konsumentów, aby z odwagą budowali swój styl i cha-rakter - tak jak ich idole” - mówi Beata Kozieł, Regional Marketing Manager Poland, Edgewell Personal Care Poland.

Akcja prowadzona jest na kanałach twórców i marki Wilkinson Sword. Koncepcję kreatywną kampanii oraz działania z influencerami przygotowała agencja marketingu esportowego Team-Play. Zakupem mediów zajął się Wavemaker. Produkcję zrealizował dom produkcyjny Artcore, a za stworzenie konceptu branded conetntu i reżyserię odpowiedzialny jest Marek Spadło.

Materiał Partnera

d1p32yj

Podziel się opinią

Share

d1p32yj

d1p32yj