Trwa ładowanie...
dwa9hkq

Magda Gessler wydała własną grę. Przenosi pokera na nowy, kuchenny poziom

Wszystko, czego dotknie Magda Gessler, zamienia się w złoto. Dlatego też restauratorka zdecydowała się podbić kolejny rynek. Tym razem będzie sprzedawać gry planszowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa gra od Magdy Gessler
Nowa gra od Magdy Gessler (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
dwa9hkq

Gra planszowa "Kuchenny poker" to rywalizacja na miarę Master Chef'a. Na oficjalnej stronie gry czytamy: "Na przygotowanie czeka dwanaście dań należących do czterech kuchni świata, a ty jesteś jednym z konkurujących ze sobą kucharzy. Kto pierwszy skompletuje składniki potrzebne do sporządzenia wybranej potrawy, zgarnia kasę za jej sprzedaż, więc nie daj się ubiec".

Pieniądze od Magdy Gessler

Gracze posługują się sztuczną walutą, która została wymyślona przez Magdę Gessler. Dzięki niej można nabywać kolejne składniki i zarabiać na potrawach.

dwa9hkq

"Kuchenny poker" zaskakuje tak, jak sama Magda Gessler. W grze napotkać można na różne wyzwania np. trafić na karalucha w potrawie lub znaleźć magiczną chochlę, która zastąpi każdy z potrzebnych składników spożywczych.

"Kuchenny poker" Magdy Gessler: Data premiery

Premiera gry została zaplanowana na 10 października. Pomysłowość Magdy Gessler nie zna granic, więc jej sprzedaż ruszy o 10:10. Osobliwa i łatwa do zapamiętania data powinna zapaść w pamięć wszystkim fanom kulinarnych podbojów Gessler.

Gra "Kuchenny poker" może być ciekawą propozycją na jesienne wieczory spędzane z rodziną lub znajomymi.

dwa9hkq

Podziel się opinią

Share

dwa9hkq

dwa9hkq
Więcej tematów