Trwa ładowanie...

Mafia III - twórcy udostępnili demo wersji PC i pierwsze DLC

Mafia III okazała się być jednym z największych rozczarowań zeszłego roku, co wynikało z naprawdę dużych oczekiwań względem tego tytułu. Pomimo swoich wad produkcja Hangar 13 miała jednak także sporo zalet, jak np. klimat Nowego Orleanu z końca lat 60. ubiegłego  wieku, genialna ścieżka dźwiękowa czy dojrzała historia.

Mafia III - twórcy udostępnili demo wersji PC i pierwsze DLCŹródło: gry.wp.pl
d2pff0r
d2pff0r

Jeśli więc do tej pory nie było Wam dane sprawdzić tego tytułu w akcji, to właśnie nadarzyła się ku temu bardzo dobra okazja, ponieważ 2K Games zdecydowało się pół roku po premierze udostępnić demo tej produkcji. To waży 24 GB i pozwala nam rozegrać otwierający akt z napadem na bank, który jest wprowadzeniem do całej historii.

Warto odnotować, że jeśli po rozegraniu dema zdecydujecie się na zakup pełnej wersji, to wasz progres zostanie zachowany i nie będziecie zmuszeni ponownie ogrywać tego samego etapu.

Przy okazji wypuszczono także pierwsze fabularne DLC do Mafii III zatytułowane Faster, Baby!. To dodaje miasteczko Sinclair Parish, gdzie Lincoln łączy siły z Roxy Laveau, by pokonać skorumpowanego szeryfa “Slima” Beaumonta. Dodatek wprowadza nowe mechaniki do walki i prowadzenia pojazdów, a także nowe bronie i pojazdy. Twórcy planują jeszcze dwa fabularne rozszerzenia do Mafii III - Stones Unturned i Sign of the Times, które zadebiutują latem tego roku.

d2pff0r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pff0r
Więcej tematów